Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Sunday, 27 November 2011

23.11.2011  SaLuSa,  23.11.2011İnsanların gücü artıyor ve dünyanın çevresinde gördüğünüz şey ortak bir amaç etrafında toplanınca nasıl başarılı olabileceğinizdir. Tümüyle başarılı olmanız zaman alabilir, ancak topu bir kez yuvarlandığınızda, momentumu onu daha da hızlandıracaktır. Hükümetler ya sizin taleplerinizi dikkate alacaktır ya da kendilerini tehlikeye atacak sonuçları göze alacaklardır. Siz yardım etmeye gelen bize ve diğerlerine fırsat veren koşulları yarattınız. Biz doğal olarak sahnenin arkasında çalışıyoruz ve etkimiz faaliyetlerinizin size faydalı olacak şekilde yönlendirilmesine yardım eder. Bildiğiniz gibi, biz şu anda nelerin olduğunu ve karanlık güçler tarafından hangi planların yapılmakta olduğunu gözlüyoruz. Sizi en azından değişkenlik göstermeyen ve düşmanca bir meydan okumaya yer olmayacak yola sokmaya çabalıyoruz. Otoriteler barışçıl gösterileri engelledikçe, onlar daha da çok destek kazanıyorlar. Dünya nüfusu çok uzun zamandır nasıl köleleştirildiklerini şimdi anlamakta ve uyanmaktadır. İnsanlar kurtuluşları gerçekleşene kadar değişim taleplerinden vazgeçmeyecektir.

Titreşimlerini yeni doruklara yükseltmekte olan ve dünyaya daha da fazla ışık getiren ışık işçileriyle savaş devam ediyor. Söz verilen her şeyin planlandığı gibi gittiğini bilin. Bazı sağlam eylemlerin gerçekleşeceği noktaya gelinmiştir. Müttefiklerimiz çok sıkı çalışıyorlar, ancak zaman zaman onlar için belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirebilmeleri için bizim desteğimize ihtiyaç duyuyorlar. Önceden belirtildiği gibi, biz yılın sonuna doğru bir adım ilerisini görmeyi istiyoruz ki ileriye doğru daha büyük atılım için yol açılsın. Kişisel olarak endişelendiğiniz ve atılacak herhangi bir adımın sonucuna karşı kendinizi koruma altına alma ihtiyacı gördüğünüz zaman sezgilerinizi kullanın. Bazı bölgelerde sizi rahatsız edebilecek yiyecek sıkıntıları ve geçici elektrik kesintileri olasılığı hakkında düşünmekteyiz. Yakın gelecekte size çok daha yakın olacağımızı ve muhtemelen sizi doğrudan destekleyebileceğimizi aklınızdan çıkarmayın. Yaşayacağınız hiçbir problem sizi çok uzun süre etkilemeyecek, çünkü bu problemler işin başında görülmüş ve iyice hesaba katılmıştı.

Kıyametin geldiğine ilişkin ciddi tahminlere rağmen, kehanette bulunulan herhangi bir şeyin olmadığını görüyorsunuz. Artık gerçekleşen değişikliklerden bir pay çıkarabilirsiniz. Uzun zamandır siz titreşim düzeylerinizi yükseltmek için sıkı bir şekilde çalıştınız ve bu da zorlayıcı değişikliklere duyulan ihtiyacı giderdi. Temizlenme ve fiziksel değişiklikler hala gerekli olsa da dramatik geniş ölçekli afetler yerini daha yerelleşmiş olanlara bıraktı. Size katılabildiğimiz zaman birlikte çalışacağız ve karşılaştığınız zorluklarla ilgili kısa bir çalışma yapacağız. Temizliğin çoğu bizim Dünya üzerinde olmamızı bile gerektirmiyor ve uzaydan kolayca yürütülebilirler. Aslında, biz bunu uzun zamandır yapıyoruz. Bu nedenledir ki büyük felaketlerinizden bazılarının sizde yalnızca sınırlı rahatsızlıklar yaratması mümkün oldu. Atmosferinizi kirleten nükleer denemeler çağında da bunları temizleyerek uzaklaştırmaktan sorumluyduk.

Hepinize hayranlık besliyoruz, çünkü siz çok güç bir deneyim olduğunu bilerek, ikilikle mücadeleye tutuştunuz. Şimdi, çoğunuz gerçek kimliğinize uyandınız ve yalnızca fiziksel bedenler değil, aynı zamanda ışık varlıkları olduğunuz gerçeğinin de farkına vardınız. Binlerce yıl ve birçok yaşam deneyimlerinden sonra, siz gerçekten ne istediğiniz ve diğer insanlara muhtaç olmadığınız konusunda niyetinizi oluşturma yeteneğini buldunuz. Artık köle gibi olduğunuz yaşamları kabul etmek zorunda değilsiniz ve giderek daha çoğunuz yaşamlarının sorumluluğunu almakta. Bir gün tamamen bağımsız olacak ve deneyimlerinizde tam bir özgürlüğe sahip olacaksınız. O gün uzak değil. Bu, kendinizi daha yukarıya yükseltme meselesidir ve Yükseliş de sizin daha yüksek realite varlığı olma yolculuğunuzun bir parçasıdır.

Dünya'nızın günlük problemlerinin üzerinde durmayın. Bilin ki onlar siz yeni bir yaşam deneyimine girerken sonlanacaklar. Yeniden inşa etme işi çok hızlı olacağı için uzun toparlanma dönemlerine ihtiyaç duymayacaksınız. O zaman Dünya’ya gelmiş olacağız ve dualitenin(ikiliğin) döngüsünü sona erdirecek aşamayı birlikte hazırlayacağız. Galaktik Federasyon olarak bizler yakında oynayacağımız bu rol için uzun zamandır hazırlandık ve sizin de genel olarak bize katılmaya hazır olduğunuzu söyleyebiliriz. Birçoğunuzun bilinç düzeyi sizi yeterince farkında kılmıştır. Böylece insanlık için daha yüksek bir amacı anladığınız ve bu amaç uğruna çalışacağınız noktaya eriştiniz.

Gelmekte olan yıl çok büyük başarıların yılı olacak. Sizi ayrı tutan tüm engellerin ortadan kalkmasından daha fazlası olacak bir yıl. Her ne kadar politik, dini ya da ırksal gerekçeler insanı ayırdıysa da insanlığın doğal eğilimi cömertlik, barış ve sevgidir. Savaşa ve savaş tehditlerine nokta koyulmasıyla birlikte korku halinde olmaksızın birlikte çalışabileceksiniz ve güven insanlar arasına geri dönecek. Adalet geri dönecek ve masum insanlara karşı işlenmiş tüm adaletsizlikler olumluya döndürülecek. Biliyoruz ki çoğunuz sahte suçlamaların kurbanları oldunuz ve eğer hala gözaltında ya da hapisteyseniz serbest bırakılacaksınız.

Politika öyle büyük bir değişim geçirecektir ki rüşvet ya da yolsuzluğa yer olmayacak, dürüstlük ve şeffaflık seçilenlere tam bir güvene sahip olmanıza yetecek. Biz ışıktan olan böyle politikacılara ulaştık ve onlar geçici hükümetlere atandıkları zaman sizin çıkarlarınızı koruyacaklarına tamamen güvenebilirsiniz. Yapacak çok şey var, ancak planlamalar daha da uzun zamandır devam etmektedir. Bizimle çalışanlar güvenilir kişilerdir ve onlardan neler beklendiğini bilirler. Gelecekte, politik sistem farklı bir şekilde işleyecektir. Sistem o zaman insanlar için çalışacaktır ve sizler olup biten üzerinde çok daha fazla söz sahibi olacaksınız.

Sevgili dostlar, bekleyişiniz yakında son bulacak ve geçmişi sadece kötü bir rüya gibi hatırlayacaksınız. Yaşam hızlı bir şekilde daha eğlenceli ve beklentilerinizi karşılar bir hayata dönüştürülecek. Yeni enerjilerin hayatlarına girmesiyle bazı insanlar çoktan sakinliği deneyimlemeye ve yararlı değişikliklerin an meselesi olduğunu bilmeye başladılar. Odağınızı ilerde tutun ve mevcut durumun sizi kaosa sürüklemesine izin vermeyin. Çünkü bu durum beklediğiniz kadar uzun sürmeyecek.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve hepinize Dünya’ya ışığı getirme çabanızdan dolayı teşekkür ederim. Bir gün bunun için geldiğinizi hatırlayacaksınız.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.Çeviri: BDost/Emreskopi 
Translations 

Originals and translations of Galactic Messages available on

 http://www.galacticchannelings.com/First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com