Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, 7 May 2012

07 Mayis 2012


SaLuSa 07 Mayis 2012

Pek azınız belki nadiren olan geriye dönüşler hariç, önceki yaşamlarınızı hatırlıyorsunuz, ancak bugün olduğunuz yere sizi getirmiş olan deneyimlerin tümünü oluşturan birçok yaşamlara sahipsiniz. Uzun bir yolculuk olmuştur ve şimdi çoğunuz yükselişin kapısında duruyorsunuz, ancak ne kadar harika bir kuantum ilmeğin gerçekleşmeye başladığını tümüyle anlamadınız. Sabırlı olun sevgili Birler, ve bilin ki siz bu zamanda burada olmayı seçtiniz ve bu gerçekte büyük bir ayrıcalık ve hiçbir zaman unutulmayacak bir deneyimdir.


Dualitede çok daha hızlı bir evrim meydana gelirken, bazı yollarda yavaş bir süreç olarak onu gördüğünüz için bir paradokstur. Ancak bu belirli yaşam zamanında, her şey hızlanmıştır ve bazılarının kendi bilinçlilik düzeylerinde hızlı yükselmeye uyanmakta oldukları son zamanlardır. Bu bir gerçektir ki, son zamanın çok ilginç ve tatmin edici bir zaman olduğunu bilerek geldiğiniz. Böylece bunun yalnızca bir geçiş aşaması olduğunu bilerek, işler zorlaştığı zaman parlak yana bakmanızı istiyoruz. Altın Çağ işaret fişeğini fırlatır ve siz orada olduğunuzda, önceden olmuş olan her şey uygunsuz görünecek ve hemen unutulacak. Her şeye sahipsiniz, ancak zor olan kısmını tamamladınız ve şimdi beklenen şey bizim yardımımızın hemen anında alacağınız yolu temizlemektir.

Sevgi ve barış savaşçıları olacaksınız ve pek çok daha az deneyimli uygarlıklar sizin rehberliğinize güvenecek. Hayat her yerde var ve onu görmeyi iddia edebileceğiniz bir zaman asla olmayacak, çünkü Yaratıcı her zaman yeni yaratımları var etmeyi düşünmektedir. Şimdi barışı düşünmeye başlayın ve her nerede olursanız olun barışçı davranın ve kendinizin dışında herhangi bir şeyle dikkatinizi dağıtmayın. Bunu yapabilirsiniz ve etrafınızda süregelen şeylere bakmaksızın direnmenin kolay olduğunu anlayacaksınız. Her zaman içinde yaşadığınız Birliğin dinginliğini ve anlayışını deneyimlemeniz sayesinde yaşamanı bir yolu olur. Bırakabileceksiniz ve Tanrı’nın içinizde olmasına izin verebileceksiniz ve yaşamınız yeni bir anlam alacak. Aynı zamanda, aynı yolu arayacaklara bir örnek oluşturarak, diğerlerinin de yükselmesine yardım eden biri olacaksınız.

Sahnenin arkasında çalışmamıza ve uzun zamandır böyle yapmamıza rağmen, son zamanlarda yapılmış olan ilerlemeler için çok fazla kredi alıyorsunuz. Bunda, kısıtlamaların ve kontrolün eski paradigmasından geleceğinizi tayin edeceğiniz özgür bir topluma sizi geri döndürecek olan yeni bir paradigmaya doğru değişmek için özgür iradenizi kullandınız. Haklarınızı elinizden alanları ortadan kaldırmaya yardım etmek için çağırdığınızdan beri, bu bizim sizin tarafınızda çalışmamıza imkan verdi. Yine tamamen özgür olacağınızdan emin olun ve size karşı yapılan yanlışlar karşılığını alacak. Gerçekte, önceden sahip olduğunuzdan çok daha fazlasını kazanacaksınız, çünkü sizi Yükselişe hazırlamak için ileri teknolojilerin avantajını almak üzeresiniz.

Yine kişisel özelliğiniz ve değerinizin ilgili olduğu yer hakkında endişelenecek bir şey olmadığını vurguluyoruz, çünkü ihtiyaçlarınızın tümünün gözetileceğini göreceksiniz. Gerçekte, toplumunuz size verilecek avantajları herkesin paylaştığı Bir olarak bütünleştirildiği için, kimileri çok daha iyi olacak. Zamanınız kendi arzularınızı gerçekleştirmek için kullanılabilecek ve zamanınızı tam olarak nasıl harcayabileceğinizi seçmenize imkan verilecek. Birbirine hizmet düzeylerini tayin eden topluluklar olmak için teşvik edileceksiniz ve bilinçliliğin daha yüksek düzeyleri insanlara en iyiyi getirecek.

Karanlık olanları nihai olarak çekilmeye ikna etmek için yüksek bir düzeyde çalışmaktayız ve onların müdahaleleri olmaksızın toplumlarınızı yeniden yapılandırmanıza yardım etmemize izin verin. Onların işbirliği olsun ya da olmasın, biz devam edeceğiz onların son güç kalelerini ortadan kaldıracağız. Yakında, Yeni Çağda yeri olmayanları ortadan kaldırırken, onları bir yana atacağız ve onları kendi hak ettikleri kaderlerine terk edeceğiz. Size önceden söylediğimiz gibi, biz sizin geleceğiniziz ve Yükselişten sonra görünmez olacağız, ancak siz tam bilinçli Varlıklar olana kadar devam edecek olan değişiklikleri sürdürmek için sizinle daha fazla bir arada olacağız. O zaman Bir gibi olacağız ve Galaktik Federasyonun tam üyesi olacaksınız ve eğer arzunuz buysa, bizimle çalışmaya davet edileceksiniz. Federasyonun pek çok farklı yükselmiş uygarlıkları temsil ettiğini aklınızda tutun ve siz halen bizimle kendi yıldız ailenizi bulacaksınız.

Ne yapabileceğinize dair çok az sınırlamanın olduğu ya da hiç sınırlamanın olmadığı bir yaşam sizin için çok heyecan verici olacak ve çok tatmin edici olacak ve akla hayale gelmeyecek rüyalarınızı gerçekleştirecek. Eskiden olduğu gibi, çalışma ve emek sizi sıkmayacak ve yaşamın çok daha kolay ve keyifli olacağını göreceksiniz. Tanrı hiçbir zaman sizi sürekli olarak mutsuz durumlara düşeceğiniz bir varoluşa sizi mahkum etmemiştir. Sevgili Birler bu sizin kendi yaratımlarınızın bir sonucudur. Bununla birlikte, şimdi bu hemen hemen geçmişte kalıyor ve halen çoğunuzun daha düşük titreşimleri yukarıya çekebildiğinizi görüyoruz. Dualite, çok sert bir öğretmen olmuştur ve Kaynaktan gelen ayrımların yalnızlığını yaşatmıştır. Şimdi siz varolan herşeyin Birliğini fark etmektesiniz ve kendi içinizdeki Tanrı’yı buldunuz ve diğer ruhlar içinde de onu fark ediyorsunuz.

Kendinize bakıyorsunuz ve daha sonra da bize bakıyorsunuz ve bizim aramızda büyük bir farklılık varmış gibi görünür, ancak yakında kendinizi ulaştıracağınız tam bilinçlilik düzeyine halen bizim eriştiğimiz gerçeğinin ötesinde çok az farklılık vardır. Bizim gibi olduğunuz çok uzak geçmişte bir zaman vardı, ancak zorlu görevleri tam olarak deneyimlemek için daha düşük titreşimlere düşmenize izin verdiniz. O halde, gerçekte, daha yüksek boyutlara yabancı değilsiniz, bu nedenle yaklaşan değişikliklere kolayca uyum sağlayabileceksiniz. Şimdi Dünya’da ortaya çıkmakta olan şey hemen başlangıçtadır ve eğer gözünüzü açarsanız, olayların büyük bir finali şekillendirdiğine dikkat edeceksiniz. İlluminati’nin en üst düzeydeki üyelerinin adalete teslim edilmekte olduğu manzarasını inkar etmeyeceksiniz. Planlar yürürlüktedir ve kullanılacak araçlar müttefiklerimizin elindedir. Çok az bir süre bekleyin ve uygarlığınızı istismar edenlerin son günlerinden keyif alacaksınız.

 Ben Sirius’tan Salusa’yım ve sizin aranızda büyümekte olan neşeyi hissediyorum, çünkü siz yaptığımız ilerlemelerin kanıtlarını görüyorsunuz. Her şey uzun zamandır size bildirildiği gibi sonuçlanacak ve sonra ölümlü olanlarınız arasındaki herkes Tanrı sözcüğüne başkaldıracak. Diğer pek çok kaynaklar gibi, biz de size büyük bir sevgi seli göndermekteyiz ve bu zaferinize doğru size güç verecek.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light


Çeviri: BDost

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com