Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, 18 December 2014

Turkish -- SaLuSa, (Yıldızlardan Bir Dost) 12 December 2014

SaLuSa, (Yıldızlardan Bir Dost) 12 December 2014

Önünüzde o kadar heyecan verici olasılıklar yatıyor ki, siz haklı olarak ileriye, bazı ifşa zamanlarına ve uzun zamandır beklenen değişikliklerin artık meydana geldiğinin olumlu işaretlerine bakabiliyorsunuz. Dikkatinizin sebeplerini takdir ediyoruz ve emin olun ki verilen zamanda ESKİ ÇAĞ döngüsünü artık geride bıraktığınızdan şüpheniz olmayacak. Bu gidişat sona erdi ve onu destekleyen karanlık güçler için artık geri dönüş yolu yok. Doğal olarak hala üstesinden gelmeniz gereken engeller olacak fakat onu sürdürebilme kabiliyetleri son derece azaldı. Onlardan haberlerin yayılmasını önlemeye çalışmalarını bekleyebilirsiniz, fakat onun durdurulmasına ya da ona müdahale edilmesine izin vermeyeceğiz. Küçük problemler olabilir fakat şundan emin olmalısınız ki harika bir gelecek sizin olacak.

Olabildiğince çok sayıda kişiye ulaşabilmesi amacıyla duyuru için açıkça kafaların tatilde olduğu zaman seçildi. Aileler bir araya toplanabilirler ve gelmekte olan Işık Şehirleri’nin etkilerini tartışabilirler. Bu, insanların gelecek ile ilgili olan umutlarında ve inançlarında büyük bir sıçrama meydana getirmeli. 26,500 yıllık döngünün başlangıcından beri tüm deneyimleriniz yakından takip edildi. Evriminizi hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz deneyimleri yaşayacağınız yola girebilmeniz amacıyla size yardım edildi ve aynı zamanda düşük enerjilerin üzerine çıkabilmeniz için fırsatlar yaratıldı. Hangi yöne gitmeyi seçtiğinize son verme hakkınız daima mevcuttu ve yeteri kadar Işık ruh’un bunda başarılı olduğunu görmekten çok mutluyuz. Onlar çoğunluk olmayabilir fakat onların ışığı getirme kabiliyeti onları yok eden ve üzerlerinde tamamen kontrolü sağlayan karanlık enerjinin üstesinden gelmeye yetecek kadardır.

Sıklıkla küçük bir kanıt ile inançlarınıza sahip çıktığınızda, sonunda size dönen bir şeye sahip olursunuz ve geçen zamanla o daha güçlü bir hale gelir. Bazı ruhlar hala neler olduğunu anlamakta zorlanıyorlar ve eski yollarında yürümeye devam edecekler. Her biriniz kendi sezgilerinizi takip etmelisiniz ve kendi geleceğinize karar vermelisiniz. Basitçe, Işığa doğru titreşiminizin izin verdiğinden daha ileri gitmeyi seçemezsiniz. Bu nedenle diğerlerinin kendi ihtiyaçlarını tanımlamalarına ve takip edecekleri yolu seçmelerine izin vermelisiniz. Tüm ruhlar eninde sonunda tam olarak nerede olmaları gerektiğini kendi kendilerine bulacaklardır. Bu onlara anlama seviyelerine uygun şekilde kendi evrimlerini tamamlama olanağı sağlar. Gerçekte nasıl olduğunu kavrayamasanız da, uzun vadede tüm ruhlar yükselecekler. Daha yüksek seviyeler zaman la sınırlanmış değildirler ve ruhlar onun içinde ileri geri hareket edebilirler.

Işık Şehirleri ile ilgili haberler Dünya’da büyük bir heyecan yaratacak ve insanoğluna gelecek için büyük bir umut verecek. Şimdiye kadar gelecek, görünüşte her şeyin daha kötü olacağı bir kaos ile ve sadece bazı şeylerin daha iyi olacağını söyleyen küçük bir umut ile dolu göründü. Deneyimlediğiniz gibi, eski enerji kendisiyle oynadığından bitiş zamanları çok değişken olabiliyor. Bununla birlikte, hiçbir şey halihazırda başlamış olan Yeni Çağ’ın tezahürünü durduramaz. Meydana gelenler insanlara gelecek için büyük bir umut verecek ve duymuş olduğunuz gelişmeler yakın zamanda gerçekliğinizin bir parçası olabilecek. Bununla birlikte Karanlık Olanlar tarafından geri doğru çekildiniz fakat hayatı çok daha kolaylaştıran yeni buluşlar sayesinde ilerleyişiniz devam etti. “Yoksunluk” eninde sonunda gereksiz bir kelime haline gelecek ve yoksulluğun tamamen ortadan kalktığı bir zaman gelecek. Gerekli olan her şey size bol miktarda sağlanacağından açlık ve yoksunluk dolu bir hayatın kabul edilebilirliği artık olmayacak.

Sevgililer, şimdi insanlığın nasıl olgunlaştığı ile ilgili bir fikre sahip olmalısınız ve bu başınızdan geçen çok daha az bir deneyimle sağlanacak. Kuşkusuz bunların hepsi sizin evriminizle ilgilidir ve bir hayattan diğerine planlanmıştır, böylece yükselişinizi sürdürürsünüz ve titreşiminizi yükseltirsiniz. Bunu gerçekleştiremeyen ruhlar için her hangi bir suçlama yoktur fakat basitçe başarmaları için başka zaman daha fazla fırsat kendilerine verilecektir. Sıklıkla size söylendiği gibi, tüm zamanlarda size yardım edildi ve mücadelenizde asla yalnız bırakılmadınız. Bu aksi şekilde görülebilir fakat biz sadece öğüt veririz ve sizinle birlikte çalışırız, yürüyeceğiniz nihai yolu siz seçersiniz ve biz ya da başka hiç kimse sizin kararınıza müdahale edemez.

İntikama inanmış kişiler tarafından halletmeleri gereken önemli miktarda karma Dünya’da biriktirilmiştir. Aslında bu size daha fazla karma getirir çünkü bu tür eylemler başka türlü bir kazanç sağlamadı. Her ruh ölümlü hayat sona erdiğinde kendisiyle ve eylemleriyle yüzleşmek zorundadır. Şüphesiz şiddet dolu bir dünyada pasif kalmak çok zordur fakat her an kendi geleceğinizi yarattığınızı aklınızda tutun. Eğer siz tüm koşullara rağmen sevgiyi seçen bir seviyedeki Sevgi ve Işık ruhuysanız, kesinlikle kendi Yükselişiniz için hazırsınız demektir. Bununla birlikte, tüm boyutların içinde farklı seviyelerin olması sizi umutsuzluğa düşürmesin. Erkek ve kız kardeşlerinize duyduğunuz sevgi üzerine sürdürdüğünüz hayatlar sizin başarmanızı sağlayacak ve yükseleceksiniz.

Ben Sirius’tan SaLuSa ve Işık Şehirleri ile ilgili size haberler verebildiğim için çok mutluyum. Onlar uzunca bir süredir yavaşça tezahür ediyorlar ve yapıldıkları zaman muhteşem bir görünüşleri olacak. Onlar binlerce ziyaretçiyi kendisine çekecek, fakat ilk görünüşte size “basitleştirilmiş” olarak görüneceğinden onlardan şüphe duyacaksınız. Bununla birlikte, bu Şehirler oldukça büyükler ve açıkça onlara büyük ilgi duyulacak. Yetkililerin müdahalesine kesinlikle izin verilmeyecek ve tam güvenliği sağlamak için gerekli önlemler alınacak. Işık ve Sevgi içinde olun, ve bu önemli zamanda Dünya’da olmak üzere kutsandığınızı bilin.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.


Website: Tree of the Golden Light


 Çeviri : Semih Bülent ÖZDEMİR 
 


 PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com