Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Tuesday, 13 January 2015

Turkish -- SaLuSa, 2 Ocak 2015SaLuSa, (Yıldızlardan Bir Dost) 2 Ocak 2015

Çoğunuzdan şu soruyu duyuyoruz ; “Neden zaman bu kadar hızlı akıyor ? “. Cevabı basitçe şöyle ; Titreşiminizin hızı yükseliyor, aynı zamanda bu titreşimler sizi düşük titreşimlerin yoğunluğundan yukarı kaldırıyor. Bu durum siz tamamen 4. Boyuta yükselene dek sürecek. Daha düşük titreşimler tarafından daha fazla saldırıya uğramayacağınız boyuta.  Aynı zamanda yeni boyutun bir parçası olan ve gelmekte olan Işık Şehri, bu yıl içinde tezahür etmeye başlayacak. Bunun ortaya çıkmasının gecikmesi sizi endişeye sevk etmesin. İnsanların sabırsız olduğunu biliyoruz, fakat siz Işık Şehri’ni görmeye çok yakınsınız. Sizden sabırlı olmanızı istiyoruz.


Çok fazla şey meydana geliyor, ve yakında değişiklikler olmaya başlayacak, ve bu değişikliklerin ne kadar hızla yürürlüğe girdiğine çok şaşıracaksınız. Nelerin gerçekleşeceği konusunda sizi bilgilendirdik ve her adım Işığa karşı gelen ve bozmaya çalışanlardan kurtulacağınız güne sizi daha da yakınlaştıracak. Bunu geciktirmek için yapılan her teşebbüs etkisiz olacak ve Karanlık Olanlar  yüzleştikleri zorlukları anlamaya başlıyorlar. Kendi kendilerine sıkıntı yaratan bireyler olabilir ama onlar bir kenara süpürülecekler. Sevgili Işık İşçileri, bu yıl hatırlamaya değer bir yıl olacak, ve sizin göreviniz daha az bilgiye sahip diğerlerinin gerçekte ne olduğunu anlamalarına yardım etmektir.Hayatınız git gide daha kolay hale gelecek ve açıkça Işık için çalışmak üzere çok sayıda fırsatınız olacak. Çok fazla sayıda karışıklık içinde olan ve hatta korkmuş insanlar ile yapacak çok fazla şeyiniz olacak. Neler olduğu hakkında sizin varlığınız ve kendinizden emin duruşunuz onların endişelerini oldukça azaltacak. Doğal olarak, zamanla endişelerini geri plana almalarını sağlamak için insanlara doğrudan hitap etmek üzere televizyonda bir yer edineceğiz. Işığın gelmekte olduğunu anlayamayacak ve ilgi göstermeyecek insanlar her zaman mevcut olacaklar. Sizin göreviniz açıkça Işığa karşı duran bu insanlarla zamanınızı boş yere harcamamaktır fakat sadece aklı karışmış olanlara yardım edin. Özellikle bir dinin ateşli birer destekçisiyseler, bu onlar için ileriye doğru büyük bir adım olacaktır.


Çok sayıda Işık İşçisi kendi aile bireyleriyle anlaşmazlıklar yaşayacak, onların kendi yollarında gitmelerine izin vermelisiniz. Onların evrimleri için her ne planlandıysa belli ki onlar için doğru o olacak. Bununla birlikte uykusundan uyanan çok sayıda kişi olacak ve Yeni Çağ’ın başlangıcını görebilmeleri için yardım alacaklar. Herkesin tam olarak olmak istediği yerde olduğunu aklınızda tutun,  onlar ihtiyaç duydukları deneyimleri yaşadıkları yerdeler. Aynı şey Işık İşçileri için de geçerlidir, eğer bu zamanlarda hayatınızda çok fazla değişiklik meydana gelmiyorsa endişelenmeyin, sizin zamanınız da gelecek.


Yeni Çağ’ın ne olduğunun anlaşılacağı zamanın, Işık işçilerinin aktif hale gelecekleri zaman olduğunu söylemek istiyoruz. Eğer sizi göreve çağırmak için dikkate değer hiçbir şey meydana gelmezse, zamanınızı kollayın çünkü her şey bir defada olmaz. Işık için ne zaman çalışmaya başlamanız gerektiğini anlamak için sezgilerinizi kullanın, zaten yanlışsa uzun süre gidemeyeceksiniz. Spiritüel Kiliseler gerçek Spiritüel yolu yakından takip eder hale gelmelidir. Bununla birlikte, siz herhangi bir dine katılmaksızın gerçeğin takipçisi olabilirsiniz. Kendi Spiritüel yolundaki yolculuğa yeni başlayanlar ise Spiritüel Kiliseleri ziyaret ederek yarar sağlayabilirler.


Yeryüzünün kendisi değişiyor, ve eninde sonunda kendisini bir üst boyuta yükselmiş bulacak. Ama yine de bu oldukça uzun bir yol, ve bu zaman zarfında daha yüksek titreşimlerdeki hayatınız için kendinizi hazır hale getirmelisiniz. Bu,  basitçe gelenin ne olduğunu deneyimleyebilmeniz için bir fırsat ve bu sayede ileriye doğru gidebilmeniz için gereken her şeye sahip olduğunuzu bileceksiniz. Yani bakışınızı hedefe odaklayın ve gelecekten hoşlanmanızı engelleyecek hiçbir şey olmadığını bilin. Karanlık Çağlar yaşandı bitti ve Karanlık Olanların kuklaları dağılma sürecini yaşıyorlar.

Şimdi çok sayıda insan Dünya Dışı Yaşamı büyük oranda kabul ediyorlar çünkü onların günlük yaşamlarını direk olarak etkileyen bir olay olmadı. (Dünya Dışı Yaşamla) yüzleşme olduğu zaman, çoğunlukla bunun Gri’lerden ya da sizin Karanlık Güçlerinizden olduğu kanaatine varacaksınız. Sahte saldırılar ayrıca onların kullandıkları bir alan, fakat olaylara yakından bakmak gerçeği ortaya çıkartacak. Bizim görevimiz Karanlık Olanların eylemleri yüzünden yok olmaya çok yaklaşan karışıklık içindeki gezegeninize barışı getirmek. Biz yapılması amaçlanan çok sayıda şey belirledik ve öylece durup meydana gelmesine izin vermeyeceğiz. Sizin üçüncü boyuttaki deneyiminizi tamamlamanızı gözlemliyoruz, böylece sonraki boyuta yükselebileceksiniz.


İnançlarınıza bağlı kalın ve hiçbir şeyin onları sizden alamayacağını bilin. Bilinciniz yükseldiğinde daha düşük titreşimlere ait olan çok ama çok az  yapacak şeyiniz olacak. Siz, Karanlık Olanların ulaşabileceğinin ötesinde bir seviyeye varıyorsunuz. Onların varlığı ile ilgili endişelenmeyin. Onların yapabilecekleri şeytanlıklar artık kısıtlanmış durumda, fakat bazılarınızın hala temizlemesi gereken karma’ları mevcut ve siz daima Işığa konsantre olmalısınız. Çoğunuz borçlarınızı temizlediniz, yenilerini yaratmamak için dikkatli olmaya çalışın.


Karanlık olanlar korkuyla beslendiğinden ve kaos yaratmak için fırsat kolladığından Obama’nın niyetiyle ilgili söylentilere inanmayın. Korku onların silahıdır ve sizi korku dolu bir duruma sokabilmek için çok çabalayacaklar. Şu anda sezgilerinizi pratik olarak kullanabileceğiniz yerdesiniz, ve algılarınız yeteri kadar açıksa enerjiyi ve onun ne tip olduğunu “hissedeceksiniz”.

 

Ben Sirius’tan SaLuSa ve her okura harika bir Yeni Yıl diliyorum.  Çokça vaat edildiği gibi sonuç olarak Yeni Çağ’ın gelmekte olduğu hakkında şüphe içinde olmayacaksınız. Kaos devam ederken Dünya’nın kendisi de baş aşağı dönüyor, fakat bu son kalan ana karmik kırıntıların temizlenmesidir. Yeni Yılınızı eğlenerek kutlayın, karanlık köşelere ışığınızı parlatarak gönderin. Galaktik Federasyon  tüm yol boyunca sizinle birlikte olacak.


Teşekkürler SaLuSa

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light 

Çeviri : Semih Bülent ÖZDEMİR


 


 

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com