Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, 6 February 2012

6.2.2012

 SaLuSa 6 Şubat 2012

Doğal olarak bizim Michael’in yaptıkların haberimiz olması gerekir ve Neptün’e yapılacak yolculukla ilgili olayları takip etmekteyiz. Ama üzerine basa basa söylememiz gereken bizim kendi sorumluluklarımız var ve başkasının görevine müdahale edemeyiz aynı sizin kendi yarattığınız deneyimlerinize de müdahale edemeyeceğimiz gibi. Buna şöyle bakın sevgililer, sizi evriminizde ilerlemeniz için gereken deneyimlerinizi yaşamaktan mahrum etmeye kimsenin hakkı yoktur. Bu konu özelinde de lütfen daha önce Galaktik Federasyon’un size gemilerimize bir çok turistik ziyaretin organize edileceği bilgisini verdiğini de unutmayın. Bu yüzden, bu tip bir seyahatin parçası olmak için acele etmenize gerek yok, sizinle açıkça iletişime geçmeye başladığımızda zaten bunun tadına varmak için çok zamanınız olacak. Bazı ana gemilerimiz çok büyük metropoller gibidir ve sizden böyle bir fırsata balıklama atlayacak kalabalık grupları misafir etmekte hiçbir sıkıntı yaşamayız. Bu; bizim sizinle yakınlaşma ve bizimle ilgili hala korku varsa onu giderme niyetimizin de bir parçasıdır. Hem de bizim, yakın gelecekte sizinle paylaşacağımız ileri teknolojileri size göstermemizi de sağlayacaktır. Ne de olsa biz gelecekteki sizleriz ve size uzun yıllar önce, 21. yy’da sunulan teknolojilerin bilerek isteyerek örtbas edilmesi ile ortaya çıkan boşluğu da hızla doldurmanız gerekecektir.

Dünyada bugünlerde çok fazla şey oluyor ve arzulanan değişiklerin ortaya çıkması için yapılan çalışmaların sonuçlarını görmenizin çok da uzun sürmeyeceğini siz bile fark edeceksiniz. Savaş tehditleri hala var ama tekrar ediyoruz kılıç şıkırtıları biraz biraz devam etse bile buna izin verilmeyecek. Bu yüzden, lütfen bunlara pabuç bırakmayın, korkunun sizi esir almasına izin vermeyin. Barışı düşünün ve enerjinizi olumlu bir şeyler ortaya koyabileceği yerlere yönlendirin. Finansal konular müttefiklerimizin hala çok zamanını alıyor ama bu sizin deyiminizle; el birliği ile halledilebilecek, tüm ülkeleri içeren karmaşık bir sorun. Yine de başarılı olunacak ve bankacılık ve para ile ilgili tüm işlemlere tamamen yeni bir yaklaşım getirilmesinin işaretleri yakında ortaya çıkacak. Borç kavramı tamamen ortadan kalkacak ve bir daha asla gereksiz yere bu sıkıntıyı çekmeyeceksiniz.

Dünyada yaşamak hiçbir zaman can sıkıntısı çekmemek demek ve bazı açılardan amacı da zaten bu, kesinlikle bir tatil adası olduğu söylenemez yoksa zaten neredeyse hiç ileri gidemezdiniz. Dünya bir çok zorlukla mücadele etme deneyimi için harika bir yer ve hızla ileri atılmak, ruhsal merdivenleri hızla çıkmak için de en iyi yol. Üstelik dünya; tohumları milyonlarca yıl önce atılan, evrende eşi benzeri olmayan bir cennet. İnsanoğlunun açgözlülüğü ve özensizliği ile bozulup titreşimi bu kadar düşmese ve yozlaşmasa idi gerçek bir cennet bahçesiydi. Şimdi sizler, dünyanın nasıl bir mücevher olduğuna uyanıyor ve daha fazla zarar görmeden, tamamen yok olmadan onu onarmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyorsunuz. Yükseliş hazırlıkları çerçevesinde onu ilk, bozulmamış haline geri döndürme sorumluluğu sizin.

İçinde bulunduğunuz zamanlar gibi düzensiz zamanlarda sakinliğinizi koruyun ve dünyaya bu zamanda gelişinizin nedenini asla unutmayın. Amacınız; bir ışık varlık olan gerçek benliğinize uyanmak ve fırsat doğduğunda, Yükseliş için hazır olacak şekilde farkındalığınızı arttırmaktı. Daha yaşayacağınız bir sürü deneyim var ama sonuçta amacınız Yükseliş ve önemli olan da sadece bu. Topluca yükselişin olduğu bir yer karşınıza çok sık çıkacak bir fırsat değil ve bu sizin dualiteden ve sürekli tekrar bedenlenmekten kurtuluşunuz olacak. Yeniden doğuş girdabından kurtulmaya çaba göstermeniz için çok da fazla teşvik edilmeye ihtiyacınız olduğunu sanmıyoruz doğrusu.

Kapalı kapılar arkasında neler olduğunu tam olarak bilmenize imkan yok ama göründüğünden çok daha fazla şey oluyor. Biz dünyada yayınlanan haberleri, açıkça tartışılanları ya da hasır altı edilenleri takip ediyoruz ve bu sayede olayların nasıl geliştiği ile ilgili bayağı net bir fikrimiz var. Bu müttefiklerimize yardım etmek için bize avantaj ve karanlık güçlerin ışıkla olanları takip etmek için kullandığı ileri teknoloji aletler karşısında da üstünlük sağlıyor. Bizim bilgisayarlarımızın çok yüksek bir bilinç seviyesi var yani onlarla bayağı bayağı iletişim kurabilirsiniz. Sizin de otomasyon tecrübeniz var ama biz olayı öyle bir seviyeye taşıdık ki, gemilerimize yapacağınız ziyaretlerde bu aletlerin nasıl çalıştığını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Bazılarınıza bunlar tanıdık gelecek çünkü uyku sırasında aslında bizi ziyaret ediyorsunuz ama uyandığınızda hafızanızdan silinen bu olaylarla ilgili hiçbir şey hatırlayamıyorsunuz.

Asıl benliğinizi, olduğunuz ve her zaman olacağınız ışık varlığınızı saklayan kozanızdan artık çıkın. Zaman ilahi haklarınızı ve bağımsızlığınızı talep etme zamanı üstelik bunu yapmanız için size her tür yardım da yapılıyor. Sizler telaffuz edilmeyen güçlerle dolu varlıklarsınız ve bunu akıllıcak kullanma sorumluluğunu alabilirseniz eğer yükselecek ve düşüşten önceki yaratıcı varlıklar haline geleceksiniz. Şimdi bile yaratıyorsunuz ama yaratımınızın ortaya çıkması çok daha uzun sürüyor ve ne yaptığınızın farkında olmayabiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz şeye yeterince odaklandığınızda mutlaka karşılığı gelecektir. Yaşamınıza çektiğiniz deneyimleri fark etmeden bu şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Benzer benzeri çeker ve çevrenize dostlarınızı ve düşmanlarınızı da bu şekilde topluyorsunuz. Çekim Yasası sistemin nasıl işleyeceği ile ilgili bağımsız yargılarda bulunmaz o yüzden enerjinizi nereye yönlendireceğinize dikkat edin. Deneyimleriniz çoğunluğu birer düşünce olarak başlar ve onlara yeterince enerjinizi yönlendirdiğinizde de gerçekliğiniz olurlar.

Ben, Sirius’lu SaLuSa’yım ve arzularınızı gerçekleştirmek beni çok mutlu edecektir ama hepsinin bir zamanı var çünkü zamanlama her zaman çok önemlidir. Bizler, dünyadaki son duruma kendimizi adapte etmeyi, kendimizi ona göre ayarlamaya çok alışkınız. Bu şekilde sonunda ilerleyebileceğimiz hedefimizde çok daha başarılı oluruz. Tüm eylemlerimizin size karşı duyduğumuz büyük sevgi ile yapıldığından emin olun.


Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.Çeviri: Ebru


Translations

http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck - UPDATED
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian
http://gfincroatia.blogspot.com/ – HRVATSKI/Croatian
http://gfinslovak.blogspot.com/ - SLOVENSKY/Slovakian


Originals and translations of Galactic Messages available at

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com