Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 8 February 2012

8.2.2012

 SaLuSa 8 Şubat 2012

Bu bekleyiş oyunu biraz daha oynanacak ama sürekli ilerleme de kaydediliyor. Planlarımız artık karanlık güçlerin başarılı olmasını tamamen engelleyecek kadar ilerledi, onların hiçbir müdahalesinin uzun vadeli bir etkisi olmayacak. Müttefiklerimizin de, bizim de çalışmalarımız hızlanıyor, artık sonuç alacağımız günler için net tarihler verebileceğimiz bir noktaya ulaştık. Özellikle internetteki kaynaklarınızdan gelen dış menşeli işaretler en doğru ve güncel bilgi için güvenilirdir. Işığa odaklanmış kalmak için elinizden gelenin en iyisini yaparak yükseliş için tutarlı bir yol sürdürüyorsunuz. Ne olursa olsun sonucun aynı olacağından emin olabilirsiniz ve bu karanlık güçlerin kontrolünden kurtuluşunuz olacak.

Bizim için aşırı derecede yoğun bir döneme giriyoruz ama hiçbir durum bizi yoramaz çünkü milyonlarca gemimiz ve tabii ki onları çalıştıran personelimiz var. İhtiyaçlarımızın o kadar büyük bir kısmı otomatik olarak karşılanıyor ki bu önemli günlerde, tüm zamanımızı yapmak için hazırlandığımız özel görevi yapmaya harcayabiliyoruz. Bakım onarım işleri gibi işler bile yüksek bilinç seviyesinde, akıl izan sahibi, kendi kararlarını verebilen robot varlıklar tarafından yürütülüyor. Yüksek teknolojili bilgisayarlarımız, doğal olarak gemilerimizin operasyonu ve genel olarak tüm filonun görevlerinin yapılması ile meşgul. Dünyadaki her şeyin de bir seviyede bilinçli olduğunun ama sizin yoğun titreşiminizde işlevlerini tam olarak yerine getiremediklerinin farkındasınızdır. Dolayısı ile size söylediklerimizi kabul etmek illa ki ileriye büyük bir adım sayılmaz.

Zaman zaman bahsettiğimiz tüm bu gelişmeler sırası gelince size de sunulacak. Galaktik bir varlık olma yolunuzdaki kişisel gelişmeniz ile birlikte bunlar da olacak. Henüz bunun ne anlama geldiğini tam olarak anlayamıyorsunuz ama belki size superinsan diyebiliriz. Mevcut bilinç seviyeniz artıyor ama daha potansiyelinizin yakınından bile geçmiyor. İlahi bir bilinç seviyesine geleceksiniz ve ışık enerjilerinizin muhteşem yükselişi ile her zaman öyle kalacaksınız. Sizi çok zorluyoruz gibi gelebilir ama aslında bu enerji seviyesini dünyada iken de ortaya koyabilirsiniz, tabii bu seviyeyi sürekli tutmanın çok zor olacağının da farkındayız. Çevrenizde gerçekten çok fazla düşük titreşim var ve bunların içinde birçok yaşam boyunca size bağlı olanlar da var. Bu yüzden bunları nasıl temizleyeceğinizle ilgili birçok bilgi geliyor size, çünkü şu an bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Sizlere çok fazla yüksek titreşimli enerji yollanıyor, eğer bunları kendinize çekebilirseniz bu süreç de gerçekleşecek. Aslında sır bu temizliği istemek, o zaman Çekim Yasası devreye girecek ve işi halledecek.

Çevrenizde olup bitenin farkında olun ve düşük titreşimli hiçbir şeyin sizi alıp götürmesine izin vermeyin. Karanlık güçler; sizin en temel içgüdülerinize hitap edecek ve heyecan arzunuzu kışkırtacak şey olan eğlence sektörünü çok akıllıca kullanıyorlar. Bu; yaşam gülmek eğlenmek olmadan geçecek anlamına gelmemeli tabii. Ama zamanla elinizdeki yetmez, daha büyük heyecanlar aramaya girişirsiniz ve bu da genelde sizin standardınızı düşürür, yolunuz sefahate kadar gider. Bunu yaşaması çok kolaydır ama içine girince çıkması çok zordur. Bu yüzden dünyada şu anda, yaşamın amacının ve tüm eylem, söylem ve davranışlarınızın sorumlusu olduğunuzun tam olarak anlaşılması için öğretilerini sizinle paylaşan bu kadar çok eğitmen var.

Sizin hep yanınızda olan ve sizi ışığa doğru yönlendirmeye çalışan rehberlerinizin gözü ile kendinizi gördüğünüzü, gerçekten nasıl göründüğünüzle yüzleştiğinizi hayal edin. Bu, sizi utandırmak için yapılan bir şey değil; farkında bile olmadan başkalarının yaşamlarında nasıl bir etkiniz olduğunu görmeniz için yapılan bir şey. Hepiniz Bir’siniz ve bir kişiye yaptıklarınız herkese yaptıklarınız aslında, dolayısı ile kitlesel bilincin seviyesini de etkileyen bir şey. Işığı yaşamlarınıza çekmek ve dünyaya demirlemek konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu söylemekten çok mutluyuz. Öyle ki kitlesel bilinç seviyesi inanılmaz yükselmiş durumda ve daha da yükselmeye devam edecek. Yükseliş sürecini tamamlamak yolunda doğru yoldasınız ve İlahi Plan’la uyumlu bir şekilde ilerliyorsunuz.

Değişim öylesine ileri boyutta ve öylesine hızla olacak ki bir şey kaçırmamak için hep tetikte olmak durumunda kalacaksınız. Karanlık güçlerin etkileri ve müdahaleleri sonunda bittiğinde ki bu önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek, rahatlayabilecek ve size geri verilen bu ani özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Bu noktadan sonra, insanlar dünyaya sonunda huzurun geri geldiğini anladığında tüm ortamınız yükselecek ve duygular açığa çıkacak. Bütün bunlar bu yılın son aylarını çok mutluluk verici ve ömür boyu hatırlanacak zamanlar haline getirecek ve dünya insanları birleşecek. Bir daha asla insanlık parçalanmayacak ve gerçek kimliğini kaybetmeyecek, herkes yeniden Bir olacak.

Dünyada şu anda bulunan yüksek titreşimler yüzünden insanlar arasında nispeten daha az karşıtlık var ama kontrol amacıyla insanların arasındaki farklılıkları ön plana sürenler için söyleyelim, çok yakında dünya barışı gerçekleşecek. Sizi zaten bilgisini vermiştik; barış çok yakında gelecek ama önce hükümet değişikliklerinin gerçekleşmesi gerekiyor. Tüm alanlarda gelişme sağlanması için öncelikle doğru insanlara yetki vermeniz gerekiyor ki o an geldiğinde biz de, müttefiklerimizle birlikte ilerlemeye hazır olalım. Her birey, insanlığa ve birçok insanın inanmaya yönlendirildiği şekilde patlamadığı açık olan Dünya Ana’ya sevgi yollamak suretiyle değişimi hızlandırabilir. Şimdiye kadar herhangi bir anormal olay olmadı ama temizliğin doğası gereği bazı önemli şeylerin olması gerekecek.

Ben, Sirius’lu SaLuSa’yım ve Galaktik Federasyon’un üyelerinin Tanrı’dan Korkan değil Tanrı’yı Sevenler olduğunu söylüyorum sizlere. Biz çoktan Tanrı’nın Sadece Sevgi olduğunu ve hepimizin Saf Işık olduğumuzu kabul ettik. Bu çerçevede, dinsel öğretilerin de değişmesi gerekecek. Bu çok hassas bir konu, herkesin ifade özgürlüğüne saygı duymalıyız ama bir yandan gerçeklerin de artık insanlara söylenmesinin zamanı geldi. Her şeyi bilerek seçiminizi yapmalısınız ve bu süreç bitmeden bu noktaya geleceksiniz. Aranızda tam bir uyum olması için farkındalığı başka önemli bir adım olarak görmekteyiz.Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.Çeviri: Ebru


Translations

http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck - UPDATED
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian
http://gfincroatia.blogspot.com/ – HRVATSKI/Croatian
http://gfinslovak.blogspot.com/ - SLOVENSKY/Slovakian


Originals and translations of Galactic Messages available at

No comments:

Post a Comment

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com