Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, 23 January 2012

23.1.2012
    SaLuSa, January 23, 2012


Gözlemlerimiz şudur ki, Dünya'ya ışığı getirmede çok iyi gidiyorsunuz, bu ilerleme katlanarak artmaya devam ediyor ve sizi hızla yükselişe doğru götürüyor. Böylece siz karanlık güçler üzerinde büyük bir zafer yolundasınız. Bu konuda herhangi bir şüphe yoktur ve böyle yapmak için güçlü bir isteğe ve niyete sahipsiniz. Bununla birlikte, Işık İşçileri olarak, böyle önemli bir zamanda görevinizin ne olduğunu ve onu gerçekleştirme yeteneğinize güçlü inancı bilerek Dünya'ya gelmenizin nedeni buydu. Görebileceğiniz gibi, insanların izledikleri iki ana düşünce okulu vardır; biri yaşamın alışıldığı gibi süreceğini ve mevcut problemlerin bir şekilde ortadan kalkacağını varsayar, ve diğeri de büyük değişimi ve insanların haklarının geri verileceğini görür. Her ikisi de büyük ölçüde kendi yolunu izlemeye devam edecektir ve bu döngü sona erdiği zaman hangisinin devam edeceğini bu belirleyecektir. Geriye, bir Tanrı gibi kendi geleceğinizi tayin etme hakkı veren özgür iradenizi kullanarak, kendi realitenizi yaratmakta olduğunuz gerçeği kalır.

Uyanmış olanlar, doğal olarak keşfettikleri gerçeği Dünya'ya ilan etmeyi isteyeceklerdir ve biz böyle bir bilginin yayılmasını teşvik ediyoruz. Bununla birlikte, kabul etmek için herhangi bir baskı altında olduklarını hissetmeksizin, kendi kararlarını almalarına imkan verilmek zorunda olduğundan herhangi birine baskı yapılmamalıdır. Işıktan olanlar her bir ruhun kendi yolunu izlediğini ve ikisinin de kendi evrimlerinde tam olarak aynı noktada olmadığını takdirle karşılar. Bu nedenle, gerçeğin sürekli bir baskı yaratan kişisel deneyim yoluyla bulunması daha iyidir. Elbette ki gerçeğin tohumları yayılacak, bir gün büyüyecekler ve anlayışın çiçekleri olacaklardır.

Doğal olarak, kısa zamanda yükseliş hakkında bilgi ve öğütler çığ gibi gelecektir ve gerçeğe açık olanlar için, bu ileriye doğru bir kuantum sıçrama yapma fırsatı verecektir. İnsanların varolan kendi inançlarının ötesini görmeye ve yeni paradigmanın bir parçası olmaya hazır olup olmadıkları bir sorun değildir. Olmasalar da problem yoktur ve kendi yollarında kalabilecek, daha düşük boyutlarda deneyim kazanmaya devam edebileceklerdir. Size seçiminiz için fırsat vermekten daha iyisi olamaz. Herkese, ilgiye muhtaç diğer ruhlar gibi davranılacak ve mümkün olan her türlü yardım verilecektir. Hiç kimse yardımın dışında değildir ve istendiğine dair en küçük işaret olduğunda, yardım verilmeye hazırdır.

Arzu edilen çeşitli değişiklikler bir arada ilerlemektedir ve sizi çok hızlı bir şekilde ileriye taşıyacak olan hızlı bir dizi devrimin olabileceğini görebiliriz. Birçok insan için heyecan verici olacaktır ve hazır olmayanlarda şoka neden olacaktır. Ancak müttefiklerimiz yoluyla, Onlar için gerekli olan şeyin anlaşılmasını sağlayacağız. Avantajlar duyurulduğunda, çok fazla desteğe ve bu süreçte aktif rol oynayacak insanlarda hevese yol açacaktır. Değişikliklerin yapısını ve en az rahatsızlıkla nasıl uygulanabileceklerini aktarmak için toplum yararına çalışma gerekli olacaktır. Sizi, belli özelliklerinizin ne olduğunu ve bu yaşama ne yapmak için geldiğinizi bildiğimizden emin olun.

Dünya üzerinde yayılan büyük bir Işık ve Sevgi görüyoruz ve bu sizi karanlığın ötesine yükseltecek olan enerjiyi taşır. Dünya'nın daha yoksul ülkelerinde, birçok kişi büyük ölçüde ihmal edilmiş hallerini gördükleri için umutlarını kaybetmişlerdir. Onlar gıdaya ve temel ihtiyaçlarının karşılanmasına, böylece içinde var oldukları acımasız koşulları atlatabilmeye ihtiyaç duyarlar. Yükselişin konuşulması onlar için hemen hemen hiçbir anlama sahip değildir ve onların Tanrı’ya ya da insanlığa inancı düşük bir düzeydedir. İlgilenen insanlar ve örgütler vardır, ancak görev öyle büyüktür ki, varlıklı olan ve harekete geçmeye gücü olan ülkelerin bir araya gelmelerini gerektirir. İnsanlık, gelecekte buna duyarsız kalamaz, böyle koşulların var olmasına imkan veremez ve her şeyin BİR olduğu gerçeğini kavramak zorundadır. Böyle söylerken, birçoğunuzun çok merhametli ve Dünya'nın en yoksul insanlarına yardım etmeye istekli olduğunuzu biliyoruz.

Açlığı ve çaresizliği ortadan kaldırma araçlarının uygulanmaya hazır olduğunu bilmekten hoşnut olacaksınız, ancak bu şu anda yönetimde olanların izinleri olmaksızın yapılamaz. Aynı zamanda, doğrudan müdahaleyi durduran karmik nedenler de vardır. Ancak biz resmi olarak tanındığımızda tüm durumu ele alacağız. Bazen yardım vermedeki bu problemlerle kafanızın karıştığını biliyoruz. Ancak lütfen kendi yaşam planlarınıza ilişkin ruhsal taahhütleri geri çevirebilecek eylemleri yapamayacağımızı aklınızda tutun. Sonuçta her şey çok iyi hallolacaktır. Ancak şimdilik ellerimizin kısmen bağlı olduğunu söyleyebilirsiniz. Şüphesiz, başka bir şeye bakmadan işe koyulmamız gereken ilahi bir tarih de var. Olası tüm senaryolar için planlanan tüm olasılıklara hazırız.

Evrenin, sizin küçük Dünya uygarlığınızın dualite döngüsünü tamamlamasını, böylece kendilerini yükseltebilmelerini beklemesi size kesinlikle parmak ısırtacak gibi görünüyor. Sizin ilerlemeniz, sizin gibi Kaynağa geri dönme yolunda olan diğer yaşamların geleceği için de o kadar önemlidir. Tanrı’nın nefesi her şeyi içine çekmektedir, ancak bu “yuvaya dönüşünüzü” tamamlayacak olan birçok döngünün yalnızca ilk aşamasıdır. Bu arada, Yükselişe giden biri olarak bu yaşamı tamamlamaya devam edin. Bir yükselmiş Varlık olmak nasıl olurdu; hayatınızı buna dair sahip olduğunuz en iyi anlayışa göre yaşayın. Bu, kalan gün ve ayları kolayca geçirmenizi ve başarıdan emin olmanızı sağlayacak. Hiçbir şey gerçekten sorun değildir ve bu, neşeli, mutlu bir sonuçla sona erecek olan çok tatmin edici bir deneyim olacak.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve sizinle doğrudan ilgilenmek için Galaktik Federasyon tarafından görevlendirilenlerden biri olmaktan dolayı ayrıcalıklı olduğumu hissediyorum. Sizinle ilk teması yapacak olanlar arasında olma ihtimalim çok heyecan vericidir. Evrendeki birçok deneyimlere ve maceralara sahip olan biri için bile, onu benzersiz bir fırsat kılan şey hem ruh, hem de bedenin yükselişi ve meydana gelmekte olan şeyin büyüklüğüdür. Daha yüksek titreşimlere yükselme arzu edilen ve aranan bir şey olduğu için, hoş olacağına dair rahat bir nefes alabilirsiniz. Sizinle orada olacağız ve yolculuğunuzda Sevgi ve Işık sizi kuşatacak.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com