Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 21 November 2012

21 Kasım 2012Salusa 21 Kasım 2012

Sizin bir deyiminiz vardır ‘ zaman hiç kimseyi beklemez’ diye ve öyledir, ki hala uyuklayanlar kendilerine anlayacakları çok şey bırakıyorlar. Bu Tanrı’nın olmadığına inananlar ile başlar, sonunda dünyada olan her şeyden Tanrı’yı suçlayanlar vardır. Biz umarız ki onlar herkese hür iradenin verilmiş olduğunu görebilsinler, ve onunla siz tam olarak neyi deneyimliyorsanız onu yarattınız. Bizim için müdahale etmek çok kolay olurdu ama bunu yaparsak sizin hareketlerinizin sonuçlarınızı görme şansınızı elinizden almış olurduk. Birçokları hala başka bir guruba saldırarak ve onları yok ederek adalet sağlamaktan bahsediyorlar. Bunun farkında değillermiş gibi görünüp veya kasten bunun sebep olduğu öfke ve nefretin üzerinden bakıyorlar. Onların, savaşın, barışın sağlanmasında veya kalıcı bir çözüme ulaşmada üretken olmadığını fark etmesi için İnsanın ne kadar savaşa ihtiyacı vardır. Barışın hepinizin Bir olduğunu ve bütün yaşam içinde ahenkle ve sevgiyle yaşadığınızı kabul etmekle geleceğinin dersi hiç öğrenilmemiş gibi görünüyor.

Dünyanızı kargaşa ve karışıklık içinde gözlemliyor olmamız üzüntü verici. Ama Işığın birçok yerden dışarı saçılarak Dünyanın etrafında bir Işık Izgarası oluşturduğunu da görüyoruz. Bu sizin düşük enerjilerin dışına yükselecek olmanızın ve eski paradigmanın çökmeye devam edecek olmasının garantisidir. Onun daha fazla sizin hayatınızda yeri yoktur ve bitiş zamanı hızla yaklaşırken yeni paradigma için yolu açmalıdır. O şimdiye kadar arzu etmiş olabileceğiniz her şeyi ve daha da fazlasını vaad ediyor. Işığın Galaktik Federasyonu sizin Yükseliş planlarınıza müdahalelerden daha fazla muzdarip olmamanızı ve Yeni Çağa güvenle girmenizi sağlamak için buradadır. Bu süreç içerisinde bekliyor olduğunuz değişiklikler tecelli edecektir ancak bütün planın son derece karmaşık olmasından dolayı gecikmelere izin verilir. Bu binlerce ve binlerce insanı içerir ve ‘doğru zamanda’ uygulanmak durumundadır. Siz topun dönmeye başlamasını tetikleyici olarak Obama’yı bekleyebilirsiniz ve o çarçabuk hız kazanacaktır. 

Biz Işık işçilerinin bizim cesaretlendirmemizi de alarak şimdi bilgileri ve ne olacağı konusundaki anlayışları hakkında konuşmaya başladıklarını görmekten memnunuz. Elbette ki birçok insan garip bir şeylerin olduğu konusundaki hisleri hakkında meraklı hale geliyorlar. Bu onları gerçeğe uyandıracak olan bilginin tohumlarını ekmek için bir fırsattır. Umarız ki birçokları olan şeyin amacını onlara açıklamak için şekillenen büyük resmi görmeye başlarlar. Bizim en büyük arzumuz mümkün olduğunca çok insanın Yükselişin onlara sunacağı fırsatın farkına varmalarıdır. Bu dini bir olay değildir ama şu anda deneyimliyor olduğunuz gibi bir döngünün bitişidir. Değişiklikler Evrensel kapsamdadır ve Dünya ile sınırlı değildir. İnsan ırkı için bu düşük titreşimleri bırakarak yüksek olanlara girmek ve Dualiteyi geride bırakmak için muhteşem bir fırsattır. Sormak zorundayız ki bir kez daha gerçekten onun getireceği dersleri öğrenmek için birçok hayat mı geçirmek istersiniz veya bunun yerine sevinç ve uyum içerisinde yaşayarak huzurlu bir varoluşa mı sahip olmak istersiniz?

Sevgili Bireyler, Yeni Dünya yakında bütün yükselmeyi seçenleri ileriye taşıyacak. Onunla birlikte yüksek titreşimler sizin yeni yaratım gücünüzü kullanma izni veriyor. Çevrenizdeki sevgi ve huzur kelimelerle anlatılamayacak kadar olacak ve Dünya ile karşılaştırıldığında gerçekten Cennet gibidir. Bir Çağdan diğerine sıçrayış size öyle hoş sürprizler yaşatacak ki onun güzelliği şimdiye kadar deneyimlemiş olduğunuz herhangi bir şeyle kıyas edilebileceğin çok ötesindedir. Yaşam şu anda Dünya da sahip olduğunuz birçok sınırlamalar olmadan oldukça kolay ve açık hale gelecektir. En büyük değişiklik yükselmiş bir Varlık olarak sahip olacağınız özgürlük olacaktır. O diğer hayat formlarına karşı olan sorumluluklarınızı kabul ederek öğrenmeyle birlikte gelir ki saygı duyup geliştireceksinizdir. Güvenmekte sizin alışık olmadığınız bir şeydir ve yüksek titreşimlerde hiçbir Varlığın size zarar vermeyecek veya sahtekarlık yapmayacak olduğunu bilmeyi heyecanlandırıcı bulacaksınız. Bu sadece gerçeğin var olabileceği bir seviyedir ve daha azının burada yeri yoktur. 

Zamanda bu noktaya gelebilmek için çok uzun bir yolculuk yaptınız ve hedefiniz her zaman kişisel titreşiminizi yükseltip yükselişe hazır olup olamayacağınızdı. Hali hazırda birçoğunuz yeni bir bilinç seviyesini deneyimliyorsunuz ve bu hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde büyüyor. Ayrıca Işığınızda daha ileri uzandıkça daha çok insana dokunacak şekilde genişliyor ve içlerinde karışmaya başlayanların uyanmasına yardım ediyor. İster yaşam planları boyunca olsun veya diğer türlü her bir ruh onları gerçekleşecek olan yükselme fırsatının büyük anlayışına yönlendirecek biraz yardım alacaktır. Sizin öğretmenleriniz bunun hakkında çok uzun zamandır konuştular ve şimdi bu size kalmıştır. Bir ruh grubu olarak her bir ruh yükselene kadar tamamlanmış değilsinizdir. 

Lütfen aklınızda tutunuz ki her bir ruh bu dualite döngüsündeki deneyimlerini tamamlamak için kendi yolunu seçmiştir. Onları belirli bir çeşit deneyimi aramaya neyin harekete geçirdiğini siz bilemezsiniz, hatta bu size tatsız gelse bile. Bunlar ödenmemiş karmayı temizlemek zorunda olduğunuz zamanlardır ve bu birçok ruh için çetin ve zorlayıcı zamanlar anlamına gelir. Normalde siz kendi hızınızda devam edebilirsiniz ancak Yükseliş çağrısıyla çok fazla zaman kalmamıştır. Siz tabii ki hayat planınızı değiştirebilirsiniz ancak bu durum bir hastalığa gebe olarak ortaya çıkabilir eğer sizin yükseliş şansınızı reddederse. Ancak, hür irade en üstün şekilde egemendir ve nihai karar sizindir. Siz aslında geride tutuldunuz ve bu tür seçeneklere sahip olmadığınıza ve bu seçimlerin sizin için yapıldığına inandırıldınız. Şimdi siz bunun gerçek olmadığını ve sizin kendi geleceğinizi yaratma gücünüz olduğunu fark ediyorsunuz. Aslında siz hiç kimseye bağımlı değilsiniz ve onların tavsiyelerini veya talimatlarını takip etmenize gerek yoktur. Olabildiklerince yardımcıdırlar ama sizden başka hiç kimse sizin gerçek ihtiyaçlarınızı bilemez. Kendinize karşı dürüst olun ve sizi kötü yola sevk etmeyecek sezgilerinizi takip edin. 

Böylece sizi Yeni Çağa doğru götürecek olan birçok muhteşem fırsat bekliyor. Her şeydeki mükemmellik sizi şaşırtacak ve enerjiler sizi sarmalayacak ve siz bütün yaşamdaki Bir’liği hissedeceksiniz. Tanrı’yla konuşabilmeyi tahayyül edebiliyor musunuz, evet Tanrı sizin ulaşımınızın ötesinde değildir, bu sadece sizin öyle yapabilmeniz için başka bir yere gitmek zorunda olduğunuzu düşündüğünüzden dolayıdır. Tanrı’nın her bir ruh ile bir hattı vardır ve sonuçta hepiniz birer Tanrı kıvılcımı olduğunuzdan dolayı başka nasıl olabilirdi ki.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve evriminizi hızlandırmak için sizi serbest düşünce uygulamaya cesaretlendiriyorum. Sizi geleceğiniz için en iyi dileklerimizle bırakıyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Çeviri: Pınar Gelişir

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com