Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 7 November 2012

7 Kasım 2012
SaLuSa 07 Kasım 2012

Gelecek haftaların beklentisiyle heyecan büyümektedir, ki Obama’nın Başkanlık Seçimlerindeki liderlik pozisyonunu almasıyla Yükselişe doğru ilk gerçek yakın adım belirmiştir. Sonuç olarak çok şey olmaktadır ancak insanlar muhalefetin maskaralıklarına kanmamışlardır. Onlar Obama da kazançları olan insanlar için çalışma arzusunu fark etmişlerdir ve inkar çabalarına rağmen başarılarını görmüşlerdir. İnsanlar gerçeğe uyandıkça akış açılmıştır ve liderlerini seçerken artık daha sezgiseldirler. Aynı zamanda sizi Yeni Çağa kadar taşıyacak olan değişikliklerin zamanının geldiğine dair güçlü bir his de vardır. 


Doğal olarak gelen değişikliklerle birlikte açıklamalarda yapılacaktır ki insanlar neyin neden olduğunu anlayacaklardır. Sonuçta eski paradigmanın temsil ettiklerinden yumuşak bir geçiş sağlanması için onların desteğini almak da çok önemlidir. O gitmek zorundadır ve arzulanan her şey onun yerini almak için çoktan ve çok uzun bir zamandır hazırdır. Eldeki görevler Işık işçilerinin muhteşem çalışmalarıyla çok kolaylaştırılmıştır, ve hatta karanlık bireyler daha fazla engelleyemeyecekleri yerlere konulduklarında daha da kolaylaşacaktır. Onların etkileri çoktan zayıfladı ve müttefiklerimizle beraber biz onların geri gelemeyeceklerini garantileyeceğiz. Biz sizin gibi zaman yönünden endişe etmiyoruz, ki bildiğimiz her şeyin iyi olacağı ve Yükselişin söz verildiği gibi gerçekleşeceğidir. 

Biz şimdiden sonra Obama’nın söylediklerini dikkate almanızı tavsiye ederiz, ki siz şimdi devam etmesi engellenmemiş birinin ilk sinyallerini alacaksınız. Şimdiye kadar o her yönden engellenmişti ve hatta insanların yararına olan kararlar aldığında da gözden düşürülmüştü. Gerçek Obama’nın kaybolmasına izin verin sonra sizi çok büyük bir hızla ileriye taşıyacak olan liderliği görebileceksiniz. Dualite her şeyiyle bitmiştir ancak birçok birey kendilerinin son oyunlarını oynamaktadırlar. Her halukarda onlar izole edilmiş hale geldikçe güçleri büyük ölçüde azalır. Yüreklendirici olan şey birçok Işık grubunun oluşması ve onların karanlık enerjileri dönüştürüyor olmalarıdır. Kolektif olarak gezegeni kaplayan grup sayıları dikkate alınması gereken müthiş bir güç haline geliyor. 

Yükseliş geçildikten sonra iş tamamlanmayacaktır ki evriminiz bir sonraki daha ileri yükselme fırsatlarıyla devam etmektedir. Altın Çağ muhteşem bir deneyim olacaktır, ve her yönüyle dualitede sahip olduğunuz bütün hayatlardan çok farklıdır. Mutlu olmak ve yaşamaktan ötürü neşe içinde olmak sizin sıklıkla deneyimlediğiniz bir durum değildir. Güvenmek ve çevrenizdeki herkese itimat etmek doğal bir hale gelecektir ki fark edeceğiniz gibi yüksek alemlerdeki bütün ruhlar Işıktandır. Sadece bu değil, Taşıdığınız Işık sizi tanımlayacaktır ve bütün diğer ruhlar tarafından görüleceklerdir. Sadece gerçek konuşulacaktır ve daha azı sizi ele verecektir. 

Sevgili Bireyler, düşük titreşimlere ilk düştüğünüzden beri ne kadar uzun bir yol kat ettiniz. Zaman yavaşladı ve siz çok uzun çağlar boyunca geri tırmanıyormuşsunuz gibi göründü. Oysa en karanlık derinliklerde bile o tanrı kıvılcımını parlar tutmaya devam ettiniz ve aslında asla kaynağınızla olan bağınızı kaybetmediniz. Bunun zor olabileceğini biliyordunuz, ama aynı zamanda asla Tanrı tarafından terk edilmeyeceğinizi ve Işığa tamamen geri döneceğinizi de biliyordunuz. Şimdi bir çokları bunun gerçek olduğunu biliyorlar ve Yükselişe ve 5. Boyuttaki, veya hatta daha yüksek, yerlerine hazırlanıyorlar. Siz kendinizi tamamen hak ettiğiniz yerde bulacaksınız ancak tabii ki düşük titreşimlerde serbestçe hareket edebileceksiniz. 

Ah evet, biz nihayetinde İfşaat olduğunda ve en sonunda bizim sizinle bir araya gelmemize izin verdiğinde nasıl bir etkisi olacağını biliyoruz. Ancak bu hala insanlar üzerinde herhangi bir negatif etki bırakabilmesinin en aza indirgenerek çok iyi planlanması gereken bir olay olarak kalır. Korku illimunati tarafından üzerinde binlerce yıldır oynanmış olan güçlü bir kuvvettir, ancak biz yavaş yavaş insanların üstesinden gelmesini sağlıyoruz. Işığın Galaktik Federasyonunun siz insanlar için hiçbir tehlike oluşturmadığının kanıtlarıyla bizim hakkımızda yayılmış olan yalan ağını kırdık. Aslında birçoğunuz bizim başka bir Dünya savaşının başlamasını engelleyen mücadele unsurlarını tutmamız konusunda başarılarımızı okudunuz. 

Biz yıllar önce barışın sağlanmasına yardım etme önerilerimizi güçlü liderlerinize sunduk ancak bu geri çevrildi. 70 sene kadar önceki o günden bu yana sık sık teklifimizi yenileyerek gönderdik ancak bu hala geri çevrildi. Hepiniz için dönüş noktası 1987 deki Harmonic Convergence* katılım çağrısına birçoğunuzun cevap vermesidir. Sonuç son derece olumlu olmuştur ve siz medeniyetinizin gidişatını Işığın daha yüksek bir seviyesine taşıyarak değiştirdiniz. O zamandan beri kendinizi Yükseliş görevine başarıyla hazırladınız. Biz size gereken bütün yardımı verebiliriz ancak sonuçta nihai bir hesaplaşma ile neticeye karar verecek olanlar sizlersiniz. Hür irade her şeyden önce gelir ve bu bizim tarafımızdan kabul edilmektedir. 

Er ya da geç yeni uyananlar da değişiklikler konusunu duyacaklar ve daha fazla bilgi sahibi olanların yardımına ihtiyaçları olacaktır. Bu sizin büyük bir hizmet vereceğiniz yerdir ve bu bilgi paylaşımı yeteneğine sahipsinizdir. Eğer sorulara soranları tatmin edecek şekilde cevap verirseniz bu onların ilerlemelerini sağlamak için yeterli olacaktır. Bir defada çok fazla bilgi ezici olabileceği gibi yapılabilecek yardımı da geçersiz kılabilir. Bir kaynaktan veya başka bir kaynaktan, hiçbir ruh Yükseliş hakkında bilgi sahibi olma fırsatına sahip olmadığını iddia edemeyecektir. Elbette ki zaman kısa ancak biz mümkün olduğu kadar çok kişinin önüne gerçekleri koymak için her türlü girişimi yapacağız. 

Rahatlayın ve sizin için uygun ve heyecan verici olan bitiş günlerinin keyfine varın. Diğerlerinin kendi Yükseliş yollarını veya başka alternatif yolları bulmalarına izin verin, bilin ki en doğru karar onlar tarafından alınacaktır. Bu sezgisel olandır ve bu yüzden, bir başkasının yolu olmadığından dolayı onların gelecekleri için gereken şeyleri karşılayacaktır. Bu sizin ihtiyaçlarınızın önce geldiği bir zamandır ve bu yüzden kendi sezgilerinizi takip etmekten çekinmeyin. Eğer yükselmeye hazırsanız öyle yapacaksınızdır ve hatırlayın ki siz bu fırsatı kendi çabalarınızla kazandığınız için bu şans eseri olmayacaktır. 
Ben Sirius’tan SaLuSa, misyonumuzun başlaması planlanan son aşamasından önce gün sayıyorum. Sizi her zaman olduğu gibi seviyoruz ve sizi kesinlikle muhteşem ruhlar olarak görüyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.

Çevirmenin notu: Harmonic Convergence 16-17 Ağustos 1987 yılında yapılan toplu barış meditasyonudur.
Çeviri: Pınar Gelişir

No comments:

Post a Comment

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com