Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, 19 December 2011

19.12.2011    SaLuSa, 19.12.2011


Lütfen karanlık güçlerin faaliyetlerinin neden olduğu olayların sonuçlarına izin vermeyin ve 2012 yılına odaklanmış dikkatinizi başka yöne çevirmeyin. Umutsuz son bir direniş yapmak için küstahça karşı koymakta olduklarını görmektesiniz ancak herhangi bir şey elde edemeyecekler. Şimdi nasıl iş göreceklerini anlayanlarınız, çoğunlukla korkuya neden olan yan etkileri önleyebilirsiniz. Operasyon yöntemlerini şimdi biliyorsunuz ve artık çok daha fazla uyanık oldunuz. Onların yaratmaya kalkışacakları sonucu reddedin. Galaktik federasyondan bizler, tehdit altında olanlarınızı koruma rolümüzü oynuyoruz. Ve bazı durumlarda, tehdit altında olanlara kişisel olarak güvence vermek için, onlara kendimizi gösterdik. Tüm ışık işçilerini tanıdığımızdan ve rehberleriyle yürüdükleri yolun karşı görüşlerle mümkün olan en az ihtilafla biteceğinden emin olun. Bundan her zaman kaçınılamaz, ancak sizin yerinize karanlık güçlerin dezavantajlı olacağı fırsatlar vardır.

Yetkililer size ne söylerse söylesin kabul etmeye meyilli olduğunuz zamanların üzerinden çok fazla geçmedi. Onlar size karşı gizli operasyonlarını yürütürken, sizi aldatmak için güveninizi kullandılar. Şimdi, gün be gün karanlık güçlerin işleri olan unsurların arka planını ve meşru faaliyetlerin arkasına gizlenen gerçeği öğreniyorsunuz. Gerçek, sizin bildiğinizden çok daha derindir, ancak gelecek aylarda tarihi kayıtları doğru oluşturmak için açıklanacaktır. Bu öyle bir şekilde sunulacak ki, inkar edenlerin hiçbiri, bizim size vereceğimiz hesapları destekleyen gerçekleri değiştiremeyecek. Size karşı işlenen suç faaliyetlerine katılan yetkilileri ortadan kaldırdığımızda, planlanan eylemlerini kanıtlamamız için onları kullanacağız. Bu noktada bizim kaygımız tamamen yasalara uygun bir şekilde sorunları çözmek ve ışıktan olanları onların yerine geçirmeden önce boşa zaman harcamamaktır.

Yıllardır bireylerin insanlar için çalışma sözlerinden döndüklerini ve bunun yerine çabuk zengin olma derdine düştüklerini göstermek için gereğinden çok fazla delil topladık. Böylece, artık yeterli zaman olmayan güç ve uzun soluklu girişimlerden vazgeçebiliriz. Bununla birlikte, size karşı işlenen bazı suçlar öyle vahimdir ki, suçun tüm uzantılarını ortaya çıkarmak için birkaç kişi mahkemeye çıkacak. Düşünebileceğiniz gibi, böyle varlıklar İlluminatiden olanlar ve insan ırkının dünya köleliğini gerçekleştirme planlarını kontrol etmiş olanlardır. Ortaya çıkması çok yakın olan yükselişle birlikte, onlar açık olarak ortadan kaldırılacaklar ve zamanlarını, milyonlarca varlık üzerinde etki sahibi olabilecekleri uygun bir düzeyde geçireceklerdir. Onlar için her şey kayıp değildir, ancak ışığa geri dönen yolları uzun ve çetin olacak.

Dünya üzerindeki tüm ışık işçileri Dünya’ya ışığı getirme çalışmalarının meyvelerini görmektedirler. İnsanlar çok daha hızlı bir oranda uyanmakta ve Dünya’nızı kaplayan yeni titreşimleri kesinlikle hissetmektedirler. Bu, onların görme yetilerini bulanıklaştıran örümcek ağını uzaklaştırma etkisine sahiptir. Şimdi gerçek her yerde çınlamaya başlamakta ve ışık işçilerinin cevaplayabileceği sorular sorulmaktadır. Er ya da geç, 2012 yılının size getireceği şeyin tüm soruları tartışılmak zorundadır, çünkü Maya takviminin farklı yorumlarına dayalı dedikodular çok fazladır. En önemli cevap, birçok insanın genel anlamda “Dünya’nın sonu” anlamı verdikleri kıyametle ilgilidir. Konuyu tam olarak araştıran bilgilenmiş insanlar “kıyamet” in yalnızca dualite döngüsünün kapanmasıyla ilgili olduğu sonucuna doğru bir şekilde varmışlardır. Aynı zamanda mesajlarımızı okuyanlar, bunun altın çağ olarak ifade edilen Yeni Çağın resmi başlangıcını temsil ettiğini de bilirler. Her ruh katılmaya davet edilir, ancak özgür iradeyle seçim kimseye farklı şekilde uygulanmayacaktır. Her şey yükselme fırsatına sahiptir, ancak orada olmak, niyet ve günlük yaşamlarınıza ışık getirmeye çaba göstermeyi gerektirir. Bunun için bu yaşama gelmiş olduğunuzu içinizde hissedebilmelisiniz ve böyle devam etmeyi arzu etmenizin bir yanılsama olduğunu bileceksiniz.

Gelecek yıl yükselmiş faaliyetlerin yılı olacaktır ve herhangi bir ruhun, olanların farkında olmaksızın bu yılı tamamlaması hemen hemen imkânsızdır. Bizim, gerçekleşmekte olan birçok şeyin ön planında olmamız gerekiyor ve kısaca, daha yakın ilişkilerimizi başlatacak takdimimizi size başlatmayı bekliyoruz. Bizi kabul etmeye hazırsınız ve etrafınızda çökmekte olan eski paradigmayla, bizi hoşnutlukla karşılayacağınızı biliyoruz. O zaman karışıklığı düzeltmeye yardım edebiliriz ve kesin olarak sizi yükseliş yoluna koyabiliriz. Mutlu zamanlar hemen yanı başınızdadır ve sınandığınız sabrınız fazlasıyla ödüllendirilecektir. Sadece çok kısa bir zaman kaldı sevgili dostlar. Size verilen sözler realitenizde ortaya çıkacak ve zamanın sonsuzluğu için haddinden fazla çalıştığınız başarının tadını çıkaracaksınız.

Hiçbir şey şansla meydana gelmez ve karanlık güçlerden kurtuluşunuz dualite döngüsünün başlangıcından önce planlandı. Sizin anladığınız gibi bir zamanın yalnızca dünyada varolduğunu aklınızda tutun. Daha düşük titreşimlerdeki yaşam zamanlarınız doğrusal bir zamanı takip eder. Gerçekte, her şey şimdidedir ve geçmişin herhangi bir dönemine dönebilmenizin ve onu yine deneyimleyebilmenizin nedeni budur. Yaşamlarınızı gözden geçirirseniz görürsünüz ki onlar sadece gerçekçi değil, hatta hissedebildiğiniz ses, koku ve duygular kadar somutturlar. Deneyimlerinizi yeniden ele alınca hata göremezsiniz ve bunların niçin meydana geldiklerini anlayabilirsiniz. Birçok örnekte bunlar, önceki bir yaşamdan ortaya çıkan karmanın sonucudurlar ve planladığınız dersleri öğrenip öğrenmediğinizi bileceksiniz.

Eğer dualitedeki yaşam tümüyle daha zorlu ve ödüllendirici olmayan bir etki bırakıyorsa, ruhunuzun gelişimini hızlandırmak için bu tip deneyimi istediğinizi hatırlayın. Bilinçliliğinizi genişletmek için uyumun ve barışın bir arada varolduğu boyutları bıraktınız ve şimdi bu dönem hemen hemen sona eriyor. Her şey dönüşünüzü, ama ilk olarak dünyaya ilişkin deneyimlerinize bir son vermenin son aşamasını ve bunu mutlu bir şekilde yapmanızı bekliyor. Harika ve yükselen bir tamamlanma için her şeyi hazırlama ve temizlemede size destek olacağız.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve hepiniz için sınırsız bir sevgiye sahip olduğumuzu bilmelisiniz.


Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Çeviri: BDost / Emreskopi 
Translations 
Originals and translations of Galactic Messages available on

 http://www.galacticchannelings.com/

http://despertando.me/
First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com