Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 7 December 2011

5.12.2011     SaLuSa, 5.12.2011Müttefiklerimiz karanlık olanların faaliyetlerine son verme çabalarında atılım yapmaya devam ediyorlar. Direnç bertaraf edilmektedir, çünkü biz üstün olan taraftayız ve bazı büyük darbeler Pandora’nın kutusunu açabilir ve dünyanın kontrol planının arkasında olanları ortaya çıkarabilir. Bu sorumluların etrafını kesin olarak çevirdik ve bu sefer Onlar kurtulacakları yolu parayla satın alamayacaklar. Haklarınızı elinizden almaya devam eden ve yolsuzluğun gerçekleşmesinde büyük rol oynayan olaylar hakkında birçok şey açığa çıkacak. Uzun zamandır dürüst politikacılar görünmez oldular, ancak bu artık dürüst politikacılar kalmadığı anlamına gelmez. Ne yazık ki, onların sesleri sıklıkla kesildi ve düzenli olarak gözardı edildiler, ancak onların günü çok yakında gelmektedir ve her birinin adlarını bildiğimizden emin olun.

Şimdi her bir gün heyecan verici haberlerin gelme olasılığını getiriyor, ve ifşaat sizin ona yoğunlaşmanızla enerjilendirilmektedir. Bu yakında ifşaatın ortaya çıkacağı anlamına gelir. Çünkü o artık daha fazla durdurulamaz. Bu sefer varlığımızı kanıtlayacak ve endişe ettiğiniz gizli gündemlere sahip olduğumuz iddialarını kesecek. Bizim gerçek yaklaşımımız doğrulanınca, barış için geldiğimizden şüphesi olanların tatmin olacağını ümit ediyoruz. Bize ihtiyacınız var ve her olayla bu ışık kardeşliğinde bir araya gelmemize karar verildi. Geleceğiniz sizi gerçek meskeniniz ve gerçek statünüzü daha çok gerçekleştireceğiniz yer olan Kozmos’un boyutlarına alacaktır. Bu yüzden, gördüğünüz gibi yapacak çok iş var ve Yükseliş sizi yukarı doğru çeken ilk büyük adım olacak. Bu, bilinç düzeylerinizle ilgili çok büyük bir sıçrama olacak.

Herkes yükselmek için aynı fırsatın sunulacağı bir aşamada olacak, ancak titreşimlerinizi yükseltmeniz için uygulamak zorunda olduğunuz koşullar vardır. Yeni düzeylere uyumlu olmadığınız sürece yükselişe doğru yürüyemezsiniz. Biz size ilk olarak bir yükselme niyetine kesin olarak ihtiyaç duyduğunuzu söylüyoruz. Ancak yaşamınızı yeni titreşimleri yansıtacak olanlarla değiştirmek zorundasınız. Bu da artık size hizmet etmeyecek olan bağlantılarınızı yavaş yavaş arkanızda bırakmak anlamına gelir. Bunlar ilaç alma ya da düşük bir titreşim düzeyinde olan uygulamalardan keyif alma gibi alışkanlıklardır. Eğer yükseliş şansını görmezden gelmeyi seçerseniz, bu sizin seçiminizdir ve şimdiki yolunuzda devam etmenize izin veren bir yola yönlendirileceksiniz.

Bazı dindarlar Tanrı’nın gazabının Dünya’ya inmesini beklerler, ancak biz sizin gerçek Tanrı’nızın katıksız sevgi olduğunu açıklığa kavuşturmayı isteriz. Bu senaryo kökeninde İncil’e aittir ve hatalı öğretilerden ya da artık uygun olmayan eski kehanetlerden gelir. Doğal olarak, değişimleri gerçekleştirmekten sorumlu olan Toprak Ana’nın doğasında olduğu gibi, fiziksel değişimler olacaktır. Bununla birlikte, dünyayı yerle bir etmek için düşünülmemişlerdir ancak onu yükselişe hazırlamak için zorunlu temizliğin parçasıdırlar. Aslında, dünyaya getirilen daha fazla ışık, bu değişimi daha da kolaylaştıracaktır ve dahası, insanlar tehlikede olduklarında uyarılacaktır. Bazıları onu önemseyecektir, ancak bazıları da kendi sezgisel hislerine göre bekleyecektir.

Sevgili dostlar, yaşamlarınızdaki bu çok önemli noktaya varmak için, lütfen etrafınızda neler olduğuna dikkat edin. Bazı bilgiler korkuya neden olmak için kasten yayılacak ve şimdi bunun karanlık olanların beslediği kötü enerji olduğunu bilmelisiniz. Parmağınızı bile kıpırdatmadan, beslendikleri enerjiden Onları mahrum bırakarak, Onları engellemeye yardım edebilirsiniz. Her zaman parlayan ışığınızı koruyun ve asla odağınızın amacınızdan ayrılmasına izin vermeyin. 2012 yılı, dünyaya gönderilmekte olan ışık düzeyindeki hızlanmayı görecektir. Bu da eski titreşimleri hızla arkada bırakacağınız anlamına gelir. Eski titreşimlerden kurtulduğunuz zaman, çok daha aydınlık duyguların yüklendiğine ve güzel bir barışın size doğru indiğine tanık olacaksınız. Eğer siz zaten böyleyseniz, biz bravo der ve yükselişe kendinizi hazırlamak için mümkün olan her şeyi yapmakta olduğunu söyleriz.

Galaktik Federasyon’dan bizler size daha çok yaklaşmaya devam ediyoruz ve ifşaatta büyük rol oynayacak dünya üzerindeki çok sayıda ışık varlıkları ile doğrudan bağlantı kurduk. Gerektiğinde, herhangi bir birey hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenebiliriz; bu yüzden, adımıza konuşan her kim olursa olsun, gerçek olduğuna emin olabilirsiniz. Herhangi birinin yanlış bilgiyle taciz etmeye çalıştığı yerde bile, siz onların sözlerinin taşıdığı enerjiler nedeniyle farkı hissedeceksiniz. Sağduyulu olun ve karanlık güçleri farketmenin kolay olduğunu ve onların korku yüklü mesajlar yaratma peşinde olduğunu hatırlayın. Bu döngü sona erene kadar, karanlık güçlerin hala arzu ettikleri şekilde davranmakta özgür olduklarını anlayın. Bizim umudumuz, ışığın dünyaya hakim olacağını ve daha çok karışıklık yaratmaya çalışarak kazanacakları bir şey olmadığını yakında görecek olmalarıdır.

İyi niyetin zamanı yaklaşıyor ve insanlar kendi özlemlerini ve kendi yaşamlarına getirmek istedikleri şeyi tartışmak için yeni yılı bekliyorlar. Geleceğin dünyaya barış getireceği güvenlerini ifade eden ışık işçileri, etrafınızda olan dengesizliğe bakarak ortaya çıkma ihtimali olan korkuya karşı çok yardım edeceklerdir. Orada ya da burada cesaret verecek tek bir kelime, insanların şimdi hissettikleri kasveti ve kötümserliği kaldırmaya yardım edebilir. Sizin ışığınız uzaklara erişen bir aydınlıktır ve nerede olursa olsun, bir dinginlik duygusunu getireceksiniz. Bir çoğunuz ışığınızı yaymak amacıyla biraraya geldiğiniz zaman, ışığın gücü on misli artar ve insanlık için büyük bir hizmet yapıyor olursunuz. Bize inanın, siz sandığınızdan çok daha güçlüsünüz.

Koşulların birçok insan için çok güç olduğunu biliyoruz, ancak lütfen herşey değişmeye bu kadar yakınken cesaretinizi kırmalarına izin vermeyin. Nitekim, hayatlarınızın önceki tüm dönemlerine kıyasla çok daha iyi bir sonuca varacaksınız. Size dünyada barış verilecek, endişeleriniz ve problemleriniz artık var olmayıncaya kadar azaltılacak. Size garanti ediyoruz ki, birkaç ayda parmak ısırtan değişikliklerin olacağını göreceksiniz ve size söz verdiğimiz her şey gerçekleşecek. “Biz” dediğimiz zaman bu, ışığın en yüksek boyutlarından bizimle çalışan varlıkların tümünü kapsar. Son zamanlar ilahi olarak planlanmıştır ve Yaratıcının söz konusu olduğu durumlarda yanlış yoktur.

Ben Sirius’dan Salusa’yım ve size hayallerinizdeki iyiyi ve aradığınız sevgiyi sunuyorum.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.Çeviri: BDost/Emreskopi 
Translations 

Originals and translations of Galactic Messages available on

 http://www.galacticchannelings.com/First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.

No comments:

Post a Comment

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com