Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, 26 December 2011

23.12.2011
    SaLuSa, 23.12.2011


Yaptığımız ilerlemelerin açık delillerini görmek istiyorsunuz. Olayların bir aşamaya eriştiğini görmek, bunca zamandır sabırla bekledikten sonra anlaşılabilir bir şey. Bu tip bir kanıt, ancak farklı ülkelerde bulunan aktif müttefiklerimiz tarafından bilinir. Bununla birlikte, prensip olarak yapılan gizli operasyonların çoğunun yeri Amerika’dadır. Aynı zamanda, İlluminati’nin bulunduğu ve bu nedenle, onların ilk yakalanma haberlerini bekleyebileceğiniz yer de orasıdır. Açıkçası, böylesi önemli bu yapının hiçbir parçası dış Dünya’ya habersiz olarak sızamaz. Yapabileceğiniz şey, bunun gibi haberlere kapalı olan internet üzerinde güvenilir bağlantılarla teması sürdürmektir. Bu şekilde, yanlış bilgileri yayanlar açığa alınacak ve insanların kafalarını karıştıramayacaklardır.

Haftalar geçtikçe, uyanık olmanız gerekecek ve karanlık güçlerin bulundukları ülkelere bakılmaksızın takip edileceklerini aklınızda tutun. Bunlar, planımızı daha yüksek bir düzeye alacağımız zamanı ve ifşaatta daha ileri gitmemize imkan verecek sonuçları tayin edecek. Her şey ortadan kaldırılmaya çok yakındır ve harika haberler bekliyoruz. Dualite oyunundaki tüm oyuncular kurallara uymak zorundadır, ancak bizden başka hiç kimse öyle davranıyor görünmüyor. Işıktan olan bizler, içinde çalıştığımız Işık ve Sevgiye değer yüksek seçimleri tesis etmeliyiz. Asıl ivme, İnsanların kendileri için dikte ettiği realiteyi yaratabilecekleri özgür seçime izin vermektir. Bu şekilde olunca, istenmeyen bir yola girdiğinizi görsek de karışamayız. Gerçek yaşanarak keşfedilmek zorundadır ve biz seçtiğiniz şeyden sizi mahrum bırakamayız.

Bununla birlikte, bu hala düşük enerjilerin dibinde kalmanıza müdahale etmeyeceğimiz anlamına gelmez. Gerçekte uyanış, çok iyiye gidiyor. Yakında izlenecek keşiflerle, bunun daha hızlı ortaya çıkmasını bekliyoruz. İnsanları harekete geçmeye kışkırtmak ve onları yükselişe götürecek farklı bir yola sokmak için başka hiçbir şey yoktur. Denedikçe ve sürekli olarak ışığa doğru ilerlemeyi istedikçe, yükseliş hep arzu edebildiğiniz şeyleri barındıran geleceğe giden bir yoldur. Alışkın olduğunuz maddi düzeyin, gerçek yaşamın yalnızca sönük bir yansıması olduğunu unutmayın. Daha yüksek düzey hala tamamen katı olacak, ancak enerji daha incelmiş olacak. Sorun olarak algıladığınız şey, bilincin daha yüksek düzeyi olacak ve buna göre de karşılık verecek. Örneğin, bazı insanlar zaten bitkileriyle konuşurlar. Ancak, onların yanıtlarına nasıl karşılık vermek ve yaşamın tüm formlarıyla nasıl konuşmak isterdiniz. Bunların hepsi iyi bir zamanda gelecek, ancak, siz yükseldikten sonra.

Birçok insanın, 2012 yılının sonuna kısa zaman kala değişikliklerin nasıl olabileceğini kolayca anlayamadığını biliyoruz. Dualite döngüsünün ve bilinç düzeylerinde kuantum sıçramanın yaklaşmasıyla, kendi yaratma gücünüz ve ileri teknolojilerin avantajına sahip olmakla, hızla yeniçağa gireceksiniz. Yükseliş olağanüstü değil, bir düzeyden diğerine doğru ilerlemenin doğal bir sonucudur. Bunun nedeni, mevcut boyutta kalmayı seçen her ruhun sonraki döngü sona erdiği zaman, yükselmek için bir başka fırsata daha sahip olacak olmasıdır. Bununla birlikte, her bir ruhun kendi gayretiyle, bilincin gerekli düzeyine erişebileceği herhangi bir zamanda yükselebileceğini eklemek gerekir.

Sevgili dostlar, hayal kırıklığına uğratılmayacaksınız ve size verilen sözler tümüyle karşılanacak. Bolluğu yaşayacaksınız ve yükselmenizden önce, bir bütün olmanın ve barış ve mutluluk içinde yaşamanın ne kadar hoş olduğunu bileceksiniz. Bu, şimdi olduğunuz yerden yukarı doğru büyük bir adım olacak ve çok hızlı bir şekilde meydana gelecek. Gerçekte, karanlık güçler ve onların müdahalelerinin bertaraf edilmesi sonrası, yaşamlarınızın en heyecanlı zamanı olacak. Gerçek yayılacak ve yaşam etrafınızdaki her şeye nüfuz edecek olan sevginin gül pembesinin yeni bir tonunu alacak. Daha düşük titreşimlerde kalanlar bile değişiklikleri hissedecekler ve bu, geç uyananlara yardım edecek.

Finansal problemler endişe yaratırken ve Euro problemleri kararlılıktan uzakken, dünya tümüyle bir karmaşa içinde kalacak. Sonucun dünyanın diğer kısımlarında ortaya çıkan şeyle ilgili olacağını görebilirsiniz. Bazı para birimleri yok olacak ve bazıları da tekrar uygulamaya konacak olan altın bazlı kura geçişin kurbanı olacaklar. Bunlar, sonuçların uyarıları ve bu konuda hak tanınmış olanlar tarafından verilen karma öğütler olacaktır. Açıkçası, her şey doğru olamaz, ancak müttefiklerimizin konuda yer aldığı ve doğru kararlar verileceği garanti edilir.

Bu mesaj gelecek hafta cumaya kadar son mesajımız olacaktır. Bu dönemi nasıl kutlayacağınıza bağlı olarak, pek çoğu da tatile girerken, size her türden mutluluk diliyoruz. Özel günleri kutlayıp kutlamadığımızı sorabilirsiniz. Cevabımız evettir, ancak çoğunlukla enerjimizi veren ve görev aldığımız Kozmik olaylar için. Yaratıcı’ya doğal olarak büyük sevgi ve saygımız var ve yaşam gücümüzün bir ve aynı olduğunu asla unutmayız. Yaşamlarımız Yaratıcı’nın onuruna sürekli bir meditasyondur. Siz de Yaratıcıyı, şüphesiz tüm her şeyin kaynağı olarak kabul edeceksiniz. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi tüm ruhları birbirine daha yakınlaştıracak ve bir Tanrı’yı bir diğeri üzerine yükseltme çabası bitecek. Şunu bilin ki her evrenin, kendi varlığınızın içinde yer alan kendi Tanrısı vardır. Kimin Tanrısının daha üstün olduğu hakkında yürüttüğünüz kavgalar uygunsuz ve tümüyle gereksizdir. Şunu da bir kez daha netleştirelim ki o Tanrı saf sevgidir ve savaşı destekleyen ve cezalandırmaya izin veren Tanrılar daha azdırlar.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve size yakında verilecek gerçeklerle karma karışık edildiğinde, bu tutucu inançlara dikkatli bir şekilde bakmaya hazırlanmanın herkes için zorunlu olduğunu bilmelisiniz. Üstatlarla birlikte, Galaktik Federasyondan gelen bizler, sizi yanlış yönlendirme niyetine sahip değiliz. Aksine, sizi sadece Sevgi ve Gerçeğin varolduğu ve asıl eviniz olan düzeyimize yükseltmeyi arzu ediyoruz.Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.


Website: Tree of the Golden Light

Çeviri: BDost/Emreskopi 
emreskopi.blogspot.com 
Translations 


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com