Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, 15 August 2012

15 Ağustos 2012


SaLuSa 15 Ağustos 2012

Biz Yükseliş için olan hazırlıkların kapanış aşamalarına giriyoruz, ve bu müttefiklerimizin büyük anlaşmayla işbirliğini gerektirir. Yolsuzluk ağını ve illuminati tarafından yetkilendirilmiş olan şirketleri sökmek dev bir görev olmuştur ve hala devam ediyor. Karanlık Bireylerin planının 200 yıl öncesinden oluşturulduğunu göz önünde bulundurun, ve onun dokunaçları sizin varlığınızın hemen hemen her yönüne nüfuz etmiştir. Kanser gibi tamamen ortadan kaldırılması zor bir hal alana kadar hızla yayılır, ama bizim onu durma noktasına getirmemiz mümkün olmuştur. Bizim müttefiklerimiz Karanlık Bireylerin yaratmış oldukları bir çok durumu onların üzerine çevirmek için kullanıyorlar ve onların güç yapısını ciddi bir şekilde zayıflatmışlardır.


İluminatinin bir çok üst düzey üyesinin çıkarılması devam ediyor, siyasi ve Hükümet çevrelerinde olan piyonlarının da çıkarılması için genel bir güçlendirme vardır. Bu iyi gidiyor ve yakında Yükselişe daha çok yakınlaşma fırsatlarını açacaktır, ve diğer projelerin gelişimi için organize olunacaktır. Bize inanın Sevgili Bireyler, birşeyleri gerçek anlamda topraktan çıkarma sorumluluğunu taşıyanların arkasındayız. Sizinle açıkça çalışabildiğimiz sonunda görülebildiği zaman rahat bir nefes alacağız. Yukarı çıkarılmanızın bir yönü ilerlemeniz için sizi yukarıda tutmanın herhangi bir aktivitesine aldırmadan devam ediyor, ve bu sizin tarafınızdan alınan Işık miktarıdır. Bu, bir çoğu sizin güneş sisteminizin dışında olan, bir çok kaynak tarafından Dünya üzerine yağdırılıyor. Siz muazzam güçlü Galaktik değişimdesiniz ve şimdiden değişimleri hissetmeye başlıyorsunuz.

Günlük rutininizi takip ettiğiniz seviyenizde, çok az şeyin olduğunu düşünmeniz affedilebilir. Bu gerçekten çok uzaktır, ve Dünya Varlıklarının bir çoğu onların hiç katılmadıkları kadar heyecan verici maceralardan birine katılıyorlar. Bu öyle bir şeydir ki sizin Evreniniz sizin deneyimlemek üzere olduğunuz şeyin muazzam öneminin farkında. Eğer üstlenmiş olduğunuz şeyi gerçekten fark ederseniz, bizim küçük ayrıntılar dediğimiz şeylerle kendinizi zorlukla ilgilendirirsiniz. Bunlar tabii ki sizin için önemli, ama hiç biri sizin Yükselişinizden fazla değil. Yani lütfen tereddütsüz odağınızı nereye gittiğiniz üzerinde tutun, ve detayları bize bırakın ve hayal kırıklığına uğratılmayacaksınız.

Daha çok Işığı emdikçe bilinç düzeylerinizin artıyor olduğunu keşfedeceksiniz. Fiziksel seviyede bazen sanki havada yürüyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz, hatta baş dönmesi nöbetleri. Bu geçecektir ve siz gerçekten içinizde daha fazla barışın ve geleceğinizden daha çok emin olmanın olduğunun farkına varacaksınız, ki siz sevgiyle yanan biri olarak öne çıkacaksınız. Duygular sakinleşmiş ve kolay kontrol edilir olacak, ancak sadece Dünyada böyle mühim bir anda olmaktan dolayı siz derin bir mutluluk ve sevinç hissi deneyimleyeceksiniz. Bu bilinçaltınızın da farkına varmasıdır ki siz sonunda dualitenin dışına kaldırıldınız, ve daha fazla sizin üzerinizde bir ertelemesi yoktur. Hedefinize ulaştınız ve Işığınızın parlamasıyla sonuca ulaşarak savaşı kazandınız.

Büyük düşünün ve Yükselişi düşünün, ki bu sahip olacağınız en şahane deneyim olacaktır ve bunun her bir saniyesini hatırlıyacaksınızdır. Yukarı kaldırılmak için her ruh aynı fırsata sahiptir, yani lütfen çevrenizde ilgisiz görünenler için hiç endişe etmeyiniz. Onlar yine de son bir şansa sahip olacaklardır ve siz onları neyin uyandıracağını tam olarak bilemezsiniz, onları evrim yolunda tutan hayat deneyimlerine sahip olmaya devam edecekler. Öyle yapabilme fırsatınız olduğunda insanlara her anlamda yardım edin, ama kendi inançlarınızı onlara zorlamayın çünkü onlar o kadar yardımcı görmeyebilirler, iyilikten daha çok zarar verebilirsiniz. Ruhlar değişik ilerleme oranlarında büyürler, ve hiç bir ikiniz tamamen aynı değilsiniz. Onları kendi yollarını bulmaya bırakın, onların da sizin gibi bu bakımdan onlarla birlikte çalışan Rehberleri olduğunu bilin.

Sizinde bulacağınız gibi sizin için gerçek şartlarda geleceğin geldiği anlama dikkatlerini çevirmiş bir çok kaynak vardır. Bu siz yükselmeden önce sonuçta kısa bir zamandır, ve ne beklemeniz gerektiğini bilmeye ihtiyacınız olacaktır. Şu anda değişimin her bir yönünü kapsayacak bir kaynak yoktur, ama her biri sırayla sizin yakın gelecekte ve Yükselişten hemen sonra ne deneyimleyeceğiniz konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Eski teknolojilerin kullanışlılığı geçeli çok uzun zaman oldu, ve bugüne kadar sizin reddetmiş olduğunuz büyük ilerlemelere yol açılmak zorundadır. Sizin çoktan bildiğiniz gibi çoğu evrenin heryerinde olan serbest enerjiye dayanmaktadır. Ne kadar kullandığınızın hiç bir önemi yoktur asla tükenmez, ve onu toplamak ve kullanıma koymak basittir.

Göreceğiniz başka bir büyük değişim bütün kirlilik yapan uygulamalar kirliliksiz olanlarıyla değiştirilecekler. Kirlilik sadece sizin karalarınıza zarar vermez, ancak aynı zamanda havanıza ve okyanuslarınıza da verir. Siz veya diğer yaşam formları bunun sonucu olarak hastalıklarla acı çektiniz yada öldünüz, ve dünya zehirli hale gelmiştir. Temiz ve sağlıklı su bulunmalıdır, saf hava ve toprak ki atığın her bir şeklinden ve zehirli kimyasallardan temizlenmiş. Dünya Ana binlerce yıldır İnsanın onun üstünden geçinmesine izin verdikten sonra onun bozulmamış durumuna geri onarılmalıdır. Sonuçta negatif enerjiler tarafından kirletilmiş olan tüm alanlarda onarılacaktır, hiç bir şey ancak yüksek enerjiler kalana kadar.

Işığın Galaktik Federasyonu gelen zamana çok iyi hazırlandı, ne olacağı hakkında size net bir anlayış verecek olan ses sunumları yaptı. Zaten oldukça iyi bir fikriniz var, ama sizin bilgilerinizi genişletmek istiyoruz ki değişimler konusunda rahat hissedin. Onların olmaya başlayacakları hızda kendinizi dışındaymışsınız gibi hissedemeyeceğinizden emin olun. Hatta Dünyanın titreşimini yükseltmesi bir ölçüde temizliğe neden olacaktır, çünkü düşük enerjiler moleküler değişimlerle dönüştürülür. Bizim teknolojilerimiz Dünyanızın etrafında konuşlandırılmış gemilerimizden direk olarak çalışılmamıza büyük imkan tanıyor. Aslında, okyanuslarınızdaki büyük kirliliği alt seviyede tutmak için bir süredir bu yolla zaten çalışıyorduk.

Ben Sirius'tan SaLuSa, size sabrınızdan ötürü çok teşekkür ederim ki bu iyi ödüllendirilmelidir. Biz sizin dostlarınızız ve size de öyle davranacağız ve sizinle çok eğlenceli şeyler paylaşacağız, gemimize bazı yolculukları da kapsayan. Bizim ve bir çok ruhun sizinle brilikte olduğunu ve herbirinizi sevdiğini bilerek devam edin.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey


http://galacticchannelings.com/turk/mike15-08-12.html

Çeviri: Pınar Gelişir

No comments:

Post a Comment

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com