Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Friday, 17 August 2012

17 Ağustos 2012


SaLuSa 17 Ağustos 2012

Uzun bir süredir ilerleme kaydetmiş çok değişik konular üzerine çalışıyor olduğumuzu bileceksiniz. Bazılarının ne kadar zor olduklarını hafife almış olabiliriz, ancak şimdi müttefiklerimizin ani bir atılım yapmanın eşiğinde olduklarını görüyoruz. Biz de çok kesin olmaktan kaçınacaktır ancak bu sefer olaylar saklanamıyacak kadar büyük olacak ve medyanın onları görmezden gelmeye devam etmesi mümkün olmayacak.


Finans sistemindeki gelişmeler gösterecek ki ne yaparlarsa yapsınlar eski günlerine geri dönemezler ve büyük değişimleri kabul etmek zorunda kalacaklar. Büyük Bankalar için yüklenmeye hazır olan yeni kurulumun kabulünden başka bir cevap kalmadığı bir noktadayız. Eski sistemi yeniden adet edinmelerine izin verecek gidecek bir yerleri yoktur ve yakında bu geçersiz olacaktır. Bu müttefiklerimize devam etmek ve yeni olanı tanıtmak için yeşil ışığı etkin bir şekilde verecektir.

Öne hızlı bir şekilde gelen başka konularda vardır ve hükümetsel değişimlere olanak sağlar, biz müttefiklerimize sizi hak etmeyenleri bir kez ve her zaman için uzaklaştırmaları konusunda baskı yapıyoruz. Bu daha hızlı bir tempoda ilerliyor, ve bizden başka kaynaklardan da ilerleyen bilgileri alabileceksiniz. Ancak, nasıl ortaya çıkarsa çıksın iyi haberler olacak ki sizin farkında olmadığınız çok şeyin oluyor olduğunu size gösterecek. Bizim arzumuz bütün eylemi halkın gözden geçirmesine getirmektir ki gelecekte tam olarak nerede durduğunuzu bilesiniz.

Çok uzun süredir detayları saklamak zorunda kaldık, ve hatta şimdi neyi ortaya çıkartacağımız konusunda hala çok dikkatliyiz. Bu mümkün olduğunca planlarımızı kendimize saklamamız ve illimunatiye hala sadık olanların onlara müdahalelerini durdurma konusuyla alakalıdır. Bazıları tabii ki onlara rüşvet ve şantaj yoluyla bağlıdır, ve hala onlara itaatsizliklerinin sonuçlarından korkarlar. Ancak biz onları bize katılmaları ve sığınma hakkı verilmesi için davet ettik ki tehlikede değillerdir. Bu onların suçlarından kurtuldukları anlamına gelmez, ancak bu bizim meşgul olacağımız bir konu değildir ve yüksek güçlere bırakılması en iyisidir. Adaletin her zaman uygulandığının görülmesinden dolayı sonuçları hakkında endişe ederek enerjinizi boşa harcamanıza gerek yoktur.

İnsanlığa karşı işlenmiş çirkin suçların arkasında kimin ve neyin olduğunu bilmeyi hak ediyorsunuz. Bilmekte de sizin için dersler vardır, aksi takdirde kollektif olarak bunun olmasına izin verdiğinizi kabul etmeyi zor bulabilirsiniz. Bir çok durumda engel olmamakla etkili bir şekilde onayınızı verdiniz. Ancak, Karanlık Bireyler çok çıkarcı ve aldatıcıdırlar ki aksi halde devam etmeleri veya suçlarından kaçmaları mümkün olmazdı. Onların tekliflerini devam ettirenlerle de yoğun gizli anlaşmalar da gerektirmiştir. Dualite kesinlikle size şiddetli dersler öğretici olmuştur, ama tek taraflı olmanın bir anlamı yoktur ki bir çok güzel olanları da vardır. Şimdi o dönem kapanışa geliyor siz gerçek realitenize geri dönebilirsiniz.

Gerçek ortaya çıkarıldıkça insanları Tanrı'nın ne olup olmadığı konusundaki anlayışları kadar bir araya da getirecektir. Gerçeğin yanlış olan ile daha fazla yanyana tutulması mümkün olmayacaktır, ve bir çok öğretmenin sizi kontrol etmeyi arzu edenlerin emellerine uyacak şekilde sözleri değiştirdiklerini keşfedeceksiniz. Nitekim, onlar da kendi yorumlarını desteklemek için eklemeler yapmışlardır. Birinin öğretisi diğerinden daha iyi olmamasına rağmen bazılarının Tanrı için daha doğru bir açıklaması vardır. O İnsan veya onu anlayacağınız herhangi bir birey görünümünde değildir. Tanrı tam özdür, herşeyin varlığının içinde olduğu enerjidir. Tanrı Sevgidir ve bütün güçtür ve bütün hayatın Anne/Babasıdır. Biz Kaynağı kabul ederiz ve sahip olduğumuz her şeyden dolayı, en değerli varlık yaşamın kendisi, şükranlarımızı sunarız.

Diyebileceğiniz gibi sahip olduğunuz yoldan sapmışlık konusunun sonuçları hakkında endişelenmeyin. Dualite deneyimlemek ve ruhsal gelişim içindir, ve Tanrı ile olan dokunuşunuzu kaybederek kendi yolunuza gitmek ve vicdanınıza size rehberlik yapması için güvenmektir. Ne yazık ki İnsanda hep bir sürü içgüdüsü olmuştur ve genellikle lideri takip etmişlerdir, ve Işık ve Gerçeğin uzağına yönlendirilmişlerdir. Şimdi siz tekrar kalktınız ve karanlık Bireylerin prangalarını üstünüzden atıyorsunuz, ve Işığa geri dönüyorsunuz. Bu size rehberlik edenlerinde dikkatini çekti ki siz şimdi onların varlığına duyarlısınız ve onların tavsiyelerini 'duyuyorsunuz' ve telkinlerini cevaplandırıyorsunuz. Eğer bunun farkında değilseniz, sakin ve sessizce oturmayı deneyin, ve büyük olasılıkla Rehberleriniz veya Yüksek Benliğinizle bir konuşma başlayacak.

Hala Yükselişe hazırlananlarınız için tavsiye enerjinizi kendinize yakın tutunuz ve karanlık Bireylerin eylemleri tarafından karıştırılan duygusallık durumlarına vermeyiniz. Onların eylemlerine kızgın olmak çok kolaydır, ve eğer bir kontrol seviyesine ulaşabildiyseniz bunu önleyebilirsiniz, ve onun için tamamen daha iyi olacaksınız. Gelecek size açıklandıkça yeterince mutluluk ve neşeye sahip olacaksınız ki sakin kalın. Eski yöntemlerin gitmesine izin verin ve Yükselişten sonra yaşayacağınız hayatı zihninizde canlandırdığınız gibi yaşayın. Bu daha önce hiç deneyimlemediğiniz kadar en mutlu zamanlar olacaktır, ve bu dönem ve bundan öncekiler sadece kötü bir rüyaymış gibi görüneceklerdir. Hayatınıza girmek üzere olan, ve dualitenin ve kendi sonları için onu kullanmış olan illuminatinin mirasının dışına taşınıyor olduğunuzu onaylayacak, ani değişimlere hazır olun.

Çoğu zaman bize basitçe konuların yönetimini neden ele almadığımızı sordunuz, ancak İlahi bir yetki verilmediği sürece bunun mümkün olmadığını söylemek zorundayız. Biz sık sık müdahale etmemek için dikkatli olduğumuzu belirtmiştik, ve bu dualitenin bir deney olmasından dolayıdır. Amaç Tanrı'dan ayrıldığınızda ne yapacağınızı öğrenmektir, ve her biriniz parçası olmak için gönüllü oldunuz. Sizin için ödül kazanmış olacağınız deneyimdir ki bu sizin evriminizi normal bir yoldan çok daha fazla hızlandıracaktır. Bu sizin eylemlerinizden sorumlu olduğunuz anlamına gelir, eğer biz müdahale etmiş olsaydık bu sizden alınmış olurdu. Size söylemek zorundayız ki bizim otoritemiz bazı durumları kendimizin ele almasına izin verecek şekilde genişletilmiştir.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve hepinize sevgilerimizle kapatıyorum.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey

http://galacticchannelings.com/turk/mike17-08-12.html
Çeviri: Pınar Gelişir

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com