Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, 6 August 2012

6 Ağustos 2012


SaLuSa 6 Ağustos 2012


Karanlık Bireylerin yerlerinde miras bıraktıkları şeyler hala sizin için bir sorun oluşturuyor. Uzun zaman önce harekete geçirdikleri eylemler hala ilerlemeye devam ediyor, ama daha fazla onları taşıyacak güç ve ivmeye sahip değiller. Onların en büyük dezavantajları askeri hırslarının ilgili olduğu yerde olmuştur ve onların kullanmasının engelenemeyeceği nükleer bombalarını kalıcı bir şekilde kullanılamaz hale getirdik. Kabalın finansal kanadı da parçalanmıştır ve onun eski şekline diriltilmesine izin verilmeyecektir. Aslında onlar hızla bir deliği kapatır kapatmaz diğer başka bir yerde ortaya çıkmaktadır ve sonunda yeni bir sistem tek cevap olacaktır. Yani eski olan parçalandıkça çok uzun bir zamandan beri yer etmiş olan büyük görevi kötüye kullanmaları ve yolsuzlukları açığa çıkartıyor. Yani devam eden sorunlar hakkında endişe etmeyin ki çok uzak olmayan kısa zamanda gelecek bir günde daha iyisiyle değişecektir.

Para da geçmişte sahip olduğu kadar öneme gelecekte sahip olmayacaktır. Bu oldukça dağıtılacaktır ve ağır vergi sistemi geniş bir şekilde değiştirilecektir ki kazandığınız bir defa vergilendirilecektir. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir çok yönden serbest enerjiyle devam ettikçe giderleriniz şimdikinden çok daha az olacaktır. Nihai durum ısınmak, aydınlanmak, su ve yemek pişirmek için ihtiyaç duyduğunuz enerjinin hepsinin serbest olmasına emin olmaktır ki toplu taşımanın bir formunun ihtiyacıdır. Sonunda petrol bazı ürünler daha fazla kullanılmayacak veya talep edilmeyecektir. Temiz ve ekolojik enerji herkes için mümkün olacaktır ki böylece gezegeninizdeki kirliliğe sebep olan kaynaklardan bir çoğu kaldırılacaktır.

Toplumunuzda büyük değişiklikler fikrine alışıyorsunuz ve bu hayal edebileceğiniz aksaklıklara neden olmaz. Planlar ve yapmak üzere olduğumuz herşeyin özündeki değişikliklerin hızı çok dikkatli bir şekilde tasarlandı. Biliyoruz ki bir çoğunuz yaptığımız işi yürütmemiz için yeterli zamanımız olmadığından endişeleniyorsunuz ama emin olunuz ki herhangi bir duruma çok iyi hazırlandık. Zeminin yapılması işi çoktan bitti ve planlama izinleri veya sizin normalde deneyimlediğiniz gecikmelerin diğer şekilleri gibi engeller, bizim niyetlerimize engel olamaz.

Daha çok zaman geçtikçe bir çoğunuz bizimle birlikte çalışma fikrine açık hale geliyor ve böyle bir çoşkuyu biz memnuniyetle karşılıyoruz. Bu sizin örneğin Dünyanızın temizlenmesine dahil olmanız her zaman bizim niyetimiz olmuştur. Ormansızlaşma ile çıplaklaşmış, ciddi hasar görmüş ve kirlenmiş bir çok alan vardır. Bunun ne kadar süreceği hakkında hiç bir endişemiz yoktur ve bunları çok hızlı düzeltmeniz için yardımcı olabiliriz. Aslında bunun ötesindeki alanları biz geliştireceğiz ve doğa ile dengede olmak için ne istendiğini biz tam olarak biliyoruz.

Aklınızda tutunuz ki bizim Ana Gemilerimizin bir çoğu bazı örneklerde pek çok mil uzunluğunda ve sizin şehirlerinizden çok daha büyüktür. Biz sizin atmosferinizdeki görevlerde kullanılacak bir çok küçük gemi filolarını da kapsayan muhtemelen ihtiyacımız olabilecek herşeyi yanımızda taşıyoruz. Sizin çoğunlukla gördüğünüz Ana Gemilerimiz genellikle puro biçimlidir ama dairesel olanları da vardır. Biz normalde en büyük gemilerimizle Dünyanın yakınına gelmeyiz ki sizin kendi eneji sistemlerinizde işlev bozukluklarına sebep olabilirler. Ancak kesinlikle size daha yakınlaşmaya başladıkça varlığımızda kesin bir artışla bunları atmosferik sınırlarınızın ötesinde göreceksiniz.

Büyük ileri atılım fikrine daha çok alışıyorsunuz, ki bu size bizim yeni teknolejilerimizi tanıtmayı kolaylaştırıyor. Bir çok bakımdan onlar emek tasarrufçu, çevre dostu ve kullanımda ekonomik, ve doğal özdevinimiyle sizden daha az girdi talep edecektir. Bu size kendinize harcayacağınız veya başka ilgilerinizi takip edebileceğiniz çok daha fazla zaman bırakacaktır. Başka bir deyişle hobilerinizi takip etmek veya bilgilerinizi genişletmeye devam etmeniz için ne gerekiyorsa yeterince boş vakte sahip olacaksınız. Geçmiş, şimdi ve gelecekte seyahet edebilme kabiliyetine sahip olduktan sonra sizin bilgileriniz çok hızlı artacak. Eğer yeterince gelişmiş bir düzeyde bilince sahipseniz, Federasyonlardan biri olan Işığın Galaktik Federasyonu gibi birine katılmak isteyebilirsiniz.

Size tavsiye edilmiş olan büyük değişimlere çok yakın olduğunuzdan beri aynı zamanda endişelenecek hiç bir şey yoktur. Geleceğiniz çoktan tespit edilmiş ve kesinleşmiş olandır ve bitiş zamanları ilahi olarak artarak buna göre geçecektir. Hiçbirşey sonucu değiştiremeyecektir ve arada olanların hiç bir önemi yoktur. Yani anlamaya başladığınız gibi döngünün bitişi için felaketsel bir sonuca gerek kalmamıştır. Bu; Adam düşük vibrasyonlarda kapana kısılmış, ve başka bir çıkış olmasının mümkün görünmediği durum olsaydı uygulanması gerekli görülebilecek olandı.

Sizin itibarınızda sizi yukarı kaldırmak için olan girişimlere çok iyi tepki gösterdiniz. Karanlık Bireyler sizin üzerinizdeki kontrollerini arttırmış olmalarına rağmen siz Işığı aldınız ve oluyor olana uyandınız. Sizin bilincinizdeki büyüme Dünyaya daha çok Işığı çekti ve etrafındaki şebeke çizgileri yenilendi ve son derece aktifleşti. Benzer benzeri çeker ve o kadar güçlü hale geldiniz ki sadece Karanlık Bireyleri onların yollarında durdurmadınız onlara karşı bir zafer başardınız. Yakında onların uzaklaştırıldıklarını ve karanlık şebekelerini genişletmelerinin önlendiğini göreceksiniz. Yapılması gereken çok şey vardır, ve biz hayati temizliği çalışma haline getirmeye hazırız, ama bu çoktan başlamış olan işi tamamlamanın zamanıdır.
Karanlık Bireylerin kendi oyun planlarını hayata geçirmelerine izin verildi, ancak herzaman Işık kazanacak olandı. Bu sadece Işık işçilerinin nasıl yanıt vereceklerinin meselesiydi ki siz sık sık enkarne oldunuz ve negatif enerjiler tarafından aşağıya çekilerek kendi hayat planlarınızı unuttunuz. Yardım her zaman size yardımda bulunmak için yakınızdaydı ama bazen size ulaşmak çok zordu. Fiziksel düzeylerin çekiciliği davetkardır ve direnmesi zordur ama deneyimle onların üstüne yükselebilirsiniz. Gerçekte hiç kimse başarısız olmaz ki onları fethedene kadar düşük boyutların sorunlarıyla yüzleşmeye devam edersiniz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, sizden Hala Yükselişe odaklanmanızı devam ettirmenizi istiyorum ki bu herşeyin ne hakkında olduğudur, ve bu noktaya gelebilmek için bir çok hayatlar geçirdiniz. İyi işti ve iyi hak edildi.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey


http://galacticchannelings.com/turk/mike03-08-12.html


Çeviri: Pınar Gelişir

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com