Henüz gerçeğin taraftarı olmayanlarınızdan bile haberleri duyurma ve Dünya’nın dört bir yanına yayma konusunda kayda değer yardımlar gördük.

SaLuSa 11-January-2012

Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Friday, 13 July 2012

13 Temmuz 2012


SaLuSa 13 Temmuz 2012

Gördüğünüz gibi gecikmeler vardır, ancak dünyanızda çok fazla şey olmaktadır. Bizim kapsamlı görüşümüz ve bilgimiz son zamanların yürürlükte olduğuna işaret eder. Kullanılmak üzere olan büyük kaynaklar planlandığı gibi başarı sağlayacak ve çeşitli güvenilir kaynaklardan gelen raporlara göre çok yakında tutuklamalar yaygınlaştığı zaman farkına varacaksınız. Bu gerçekleşecek her şey için yolu temizlemeye doğru büyük bir adım olacak.

Ana nokta bunun başladığı ve ansızın büyük ölçekli eyleme geçecek olmasıdır. Gerçek haberleri elinde tutanlar tarafından hiçbir surette saklanamayacak olan büyük bir etki olacak.


Teşvik eden ve tam zamanında olan şey, gün be gün daha fazla insanın görevde olanların faaliyetlerini sorgulamaya başlamasıdır. Onlar geçmişte olan şeyleri sorgulamaya başlamakta, yalanları ve üstü örtülen şeyleri görmektedir. Bu bizi memnun ediyor, çünkü Kabal’ın sizin üzerindeki kontrolü ve size uyguladığı güç kaybolmaktadır. İnsan gücü korktukları şeydir ve bu güç gerçekten bazı etkilere sahip gruplar kurulduğu için, hızla toplanmaktadır. Oylama yolu olarak bilinen isteklerinizi gerçekleştirmenin çok yararlı bir yöntemi şimdi yayılmaktadır. Haydi sesinizi duyurun. Bu sorunlardan kaçınmayı hedefleyenleriniz için bu çok daha fazla güç olur. Hemen birkaç yılda, pozisyonunuz değişti ve adaletin terazisi sizden yana dönmekte.

Liderlerinizin dikkatini çekmek için kullandığınız barışçı yöntemler ne kadar kabul edilebilir olursa olsun, lütfen yönetimi ele geçiren aceleci/öfkelilerden sakının ve mevkilerinize zarar vermeye niyet eden ajanlara dikkat edin. Çeşitli nedenlerle değişikliklere karşı çıkan insanlar vardır ve bazı durumlarda, bu bizim gelişimizin korkusudur. Zamanla, bizim amaçlarımızın nedenlerinin saf olduğunu ve sizin çıkarlarınızın bizim kalbimizde olduğunu herkese göstermiş olmayı umut edeceğiz. Her şekilde, önlemler tüm ruhlar için alınacak ve onlar kendilerini doğru düzeye ilerliyor bulacaklar. Şimdiki dünya’nızın da yükselmekte olduğunu unutmayın ve sadece hazır olan ruhlar onunla gidebilir. Diğerleri için, onların gelecekleri de güvence altına alınır ve hiçbir ruh gözden uzak tutulmaz, çünkü hepsinin evrende yerleri vardır.

Şimdi büyük günden önceki son birkaç aydasınız ve anlaşılabilir bir şekilde, bazıları bundan sonraki gelecek için plan yapıp yapmayacaklarını sorgulamaktadırlar. Onlar yatırımlar ya da sahiplik hakları ve genellikle de yoksunluk ve birçok örnekte de yoksulluk gibi konular hakkında soru sorarlar. Şimdi sizin etrafınızı saran birçok problem çok yakında planlanan değişikliklerle çözüleceği için, sizden meseleleri günlük bir temelde almanızı istiyoruz. Bolluk ve bereket çok yakında çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve gerçekten de hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak. Biz sizi mutlu etmek ve barış içinde kalmanızı sağlamak için ne yapacağımızın farkındayız, bunu yapmak için yetkilendirildiğimizi biliyoruz. Ortak bir çaba içinde bize katılmanızı istediğimiz için bizimle işbölümü yapacaksınız.

Planlanan her şeyin, olan biteni göreceğiniz şekilde başlaması çok yakındır ve bilgilendirileceksiniz. Biliyoruz ki, pek çoğunuz şimdiden katılmaya heveslisiniz ve becerilere dayalı olarak, eğer doğrudan bağlantılı değilseniz, katılacak olan diğer insanlara yakınlaştırılacaksınız. Genelde, kullandığımız ileri bilgisayarlar çok güç görevlerle başa çıkabildiği için, çok az yardıma ihtiyacımız olacak. Bununla birlikte, ortak çalışmamız çok hoş olur, çünkü belirli bir zaman için böyle yapacağız, hatta yükselişten sonra da. Bizim ilişkimiz ilerledikçe, kendinizi geliştirmiş olacaksınız ve karşımızdaki görevlerde eşit olacaksınız. Şimdiye kadar gerçekte bilmek zorunda olduğunuz gibi, haklarınızda büyük varlıklarsınız ve keyif almak için kullandığınız düzeylere geri dönmeniz uzun zaman almayacak.

Bazı şekillerde, dünya’da iken basit yaşamlar sürdünüz, ancak karşı karşıya kaldığınız zorlu görevler gelişmenizi de çok hızlandırdı. Bu bazen çok zorlu olmuştu, ancak gönüllü olduğunuz zaman, onun üstesinden gelebildiğinizi gördünüz. Tüm zamanlarda yardım asla sizden uzak değildi ve ihtiyaç duyduğunuz anda size verildi. Melek rehberleriniz tehlikeyle karşılaştığınız zaman ellerinizi tuttular ve çoğu zaman sizi ölümden korumak için müdahale ettiler. Bildiğinizden çok daha fazlasını yaptıklarını keşfedebilirsiniz ve ancak bunun karşılığında hiçbir şey istemediler ancak yine de teşekkürleriniz almayı hak ettiler. Rehberlerinizin amacı karmik deneyimlerinizin bir parçası olmadıkça, tehdit altında olduğunuz zaman sizi korumaktır. Onlar aynı zamanda yola devam etmenizi ve böylece yaşam planınızı gerçekleştirmenizi sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Böylece sizin hakkınızda, bildiğinizden çok daha fazlasını bilirler.

Mevcut yaşamınızda olmamış, ancak daha öncekilerde olmuş olan dostlarla yeniden bağlantı kurmak için pek çok toplantılarınız olacak. Ne kadar çok ruhla bir araya geldiğinizi ve bazıları diğerlerinden daha kalıcı ve yakın olan, yüzlerce canla çok iyi dostlar olduğunuzu düşünün. Sizinle aynı ailelerde bedenlenenler bile. Bu sevgi dolu deneyimler ve asla kırılmayan bağlantılar getirir. Yükselişten sonra, uyumun daha yüksek boyutlarına ilerlemiş olacaksınız, orada tüm varlıklar sevgi dolu enerjilerle birbiriyle ilişki kurarlar ve bu şekilde kalırlar. Farklı şekilde olmanın nedeni ya da mantığı yoktur ve yaşam tam mutlu bir yaşamdır.

Yerküre çok güzel bir dünyadır, ancak siz onu harikulade donanımıyla ve ihtişamıyla görmediniz. Dünya ana temizlenmesini tamamladıktan ve ilk saf koşullarına dönebildikten sonra bu gelecek. Onu son yaşadığınız zaman, uzun zamandır devam etmiş olan uygarlıklara sahip zamanın efendileriydi. Sizin sık sık söylediğiniz gibi, en iyisi hala gelecektir ve onun içinde büyük bir ele sahipsiniz. Dünya’da olmak için ne kadar önemli bir zaman olduğunu takdir etmeye başlamakta olduğunuzu hissediyoruz. Gerçekte, mücadele etmiş olduğunuz karanlığın tümünden kurtuluşunuzun keyfini sürmek için bir zaman.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve Işığın Galaktik Federasyonunun bu son zamanlara yaklaşımınızı alkışladığını size söyleyebilirim. Bilin ki, şimdi güce sahipsiniz ve sizin olan zaferi ileri sürmeye ve ona destek olmaya azmedin. Bizim sevgimiz ve takdirimiz sonsuza dek sizinledir.


Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light


Çeviri: BDost
   

PTGInstructions HERE
gtc

Telepathy Event - First Contact with ETs - Live!

de
Berlin
Saturday, 9:00 a.m.
uk
London
Saturday, 8:00 a.m.
es
Madrid
Saturday, 9:00 a.m.
ru
Moscow
Saturday, 12:00 p.m.
fr
Paris
Saturday, 9:00 a.m.
se
Stockholm
Saturday, 9:00 a.m.
at
Vienna
Saturday, 9:00 a.m.
usdv
Denver
Saturday, 1:00 a.m.
usla
Los Angeles
Saturday, 12:00 a.m.
usmp
Memphis (TS)
Saturday, 2:00 a.m.
usny
New York
Saturday, 3:00 a.m.
ussf
San Francisco
Saturday, 12:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Saturday, 5:00 a.m.
ca
Vancouver
Saturday, 12:00 a.m.
tr
Istanbul
Saturday, 10:00 a.m.
za
Kapstadt
Saturday, 10:00 a.m.
id
Jakarta
Saturday, 3:00 p.m.
cn
Shanghai
Saturday, 4:00 p.m.
au
Sydney
Saturday, 7:00 p.m.
il
Tel Aviv
Saturday, 10:00 a.m.
jp
Tokyo
Saturday, 5:00 p.m.

Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!

General InformationExchange experiences of participants
• Website: CzechCzech• Facebook: fcdeErstkontakt - Live Telepathie Event
• Website: FrenchFrench• Facebook: fcusFirst Contact - Live Telepathy Event
• Website: ItalianItalian• Facebook: fctrİlk Temas / Telepati
• Website: DutchDutch
• Website: PortugalPortugueseImportant! - Information for first participation - Introduction
• Website: RussiaRussian• Video + Tutorial: DeutschGerman
• Website: TurkishTurkish (Facebook)• Video + Tutorial: EnglishEnglish
Video transcript incl. tutorial for telepathic contact
• Tutorial: trusEnglish
• Tutorial: tritItalian
• Tutorial: trtrTurkish (Facebook)

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

Evrenin Dinamikleri

Evrenin Dinamikleri
Evrenin Dinamikleri

GCT


de
Berlin
Sunday, 8:00 p.m.
uk
London
Sunday, 7:00 p.m.
es
Madrid
Sunday, 6:00 p.m.
ru
Moscow
Sunday, 10:00 p.m.
fr
Paris
Sunday, 8:00 p.m.
se
Stockholm
Sunday, 6:00 p.m.
at
Vienna
Sunday, 6:00 p.m.
id
Jakarta
Monday, 2:00 a.m.
cn
Shanghai
Monday, 3:00 a.m.
Telepathy Live Event
The transmission of the event will start automatically - Please reload this page as may be necessary!
usdv
Denver
Sunday, 12:00 p.m.
usla
Los Angeles
Sunday, 11:00 a.m.
usmp
Memphis
Sunday, 1:00 p.m.
usny
New York
Sunday, 2:00 p.m.
ussf
San Francisco
Sunday, 11:00 a.m.
br
Rio de Janeiro
Sunday, 5:00 p.m.
ca
Vancouver
Sunday, 11:00 a.m.
au
Sydney
Monday, 6:00 a.m.
jp
Tokyo
Monday, 4:00 a.m.

http://www.the-starpeople.net/liveus.html

First Contact - Live Telepathy Event.

NEDERLANDS/DUTCH

CZECH
ITALIANO/ITALIAN

FRANÇAIS/FRENCH

PORTUGUÊS/PORTUGUESE

MORE LANGUAGES

OUR FAMILY OF THE STARS

THANKS.

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com